☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
84
85
86
87
88
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43794
Replies: 2055
Track Topic
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#851
May 22 2011 11:40am
Epic win na matchmakingu. Gra była praktycznie 3v5, do tego Empath nafeedowała i wyszła.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#852
May 22 2011 11:47am
Quote (Peu @ 22 May 2011 19:40)
Epic win na matchmakingu. Gra była praktycznie 3v5, do tego Empath nafeedowała i wyszła.
http://img5.imageshack.us/img5/4165/annihilation.png
http://img805.imageshack.us/img805/8870/epicwinc.png
Tez tu jestem ehehe.
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#853
May 22 2011 12:08pm
O co chodzi z tym genocide?
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#854
May 22 2011 12:11pm
Quote (doktor_ironia @ 22 May 2011 20:08)
O co chodzi z tym genocide?
Genocide = śmierć wszystkich graczy jednej z drużyn
Annihilation = penta kill
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#855
May 22 2011 02:47pm
kurwa wyjebalo mi wszystkie bukmarksy z ts'a, pmnij mnie peu ze swoim ;O
Quote (doktor_ironia @ 22 May 2011 20:08)
O co chodzi z tym genocide?
cos jak ace w lolu
This post was edited by lszcz on May 22 2011 02:50pm
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#856
May 22 2011 02:48pm
Quote (lszcz @ 22 May 2011 22:47)
kurwa wyjebalo mi wszystkie bukmarksy z ts'a, pmnij mnie peu ze swoim ;O
Masz full box geniuszu.
62.67.42.32:9102
Peu
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold
:
268.17
#857
May 23 2011 06:37am
Kiepska jakość, ale nie chce mi się tego robić od nowa.
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#858
May 23 2011 10:23am
W honie tez jestes tak uzależniony od teamu jak w lolu ? Czy solo da sie cos ugrac ?
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#859
May 23 2011 10:30am
Quote (Peu @ May 23 2011 02:37pm)
http://www.youtube.com/watch?v=F20YxXXJueo
Kiepska jakość, ale nie chce mi się tego robić od nowa.
co ty krowe czy tam owce na wieżowiec postawiles
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#860
May 23 2011 10:32am
Quote (1970 @ 23 May 2011 18:23)
W honie tez jestes tak uzależniony od teamu jak w lolu ? Czy solo da sie cos ugrac ?
W honie jestes duzo bardziej zalezny od teamu niz w lolu. W lolu wyfarmiony carry wygrywa sam, w honie nie ma takiej opcji.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
84
85
86
87
88
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact