d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18485868788206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 22 2011 11:40am
Epic win na matchmakingu. Gra była praktycznie 3v5, do tego Empath nafeedowała i wyszła.



Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 22 2011 11:47am
Quote (Peu @ 22 May 2011 19:40)
Epic win na matchmakingu. Gra była praktycznie 3v5, do tego Empath nafeedowała i wyszła.

http://img5.imageshack.us/img5/4165/annihilation.png

http://img805.imageshack.us/img805/8870/epicwinc.png


Tez tu jestem ehehe.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 22 2011 12:08pm
O co chodzi z tym genocide?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 22 2011 12:11pm
Quote (doktor_ironia @ 22 May 2011 20:08)
O co chodzi z tym genocide?


Genocide = śmierć wszystkich graczy jednej z drużyn
Annihilation = penta kill
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 22 2011 02:47pm
kurwa wyjebalo mi wszystkie bukmarksy z ts'a, pmnij mnie peu ze swoim ;O

Quote (doktor_ironia @ 22 May 2011 20:08)
O co chodzi z tym genocide?


cos jak ace w lolu

This post was edited by lszcz on May 22 2011 02:50pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 22 2011 02:48pm
Quote (lszcz @ 22 May 2011 22:47)
kurwa wyjebalo mi  wszystkie bukmarksy z ts'a, pmnij mnie peu ze swoim ;O


Masz full box geniuszu.
62.67.42.32:9102
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 23 2011 06:37am


Kiepska jakość, ale nie chce mi się tego robić od nowa.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 23 2011 10:23am
W honie tez jestes tak uzależniony od teamu jak w lolu ? Czy solo da sie cos ugrac ?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 23 2011 10:30am
Quote (Peu @ May 23 2011 02:37pm)
http://www.youtube.com/watch?v=F20YxXXJueo

Kiepska jakość, ale nie chce mi się tego robić od nowa.


co ty krowe czy tam owce na wieżowiec postawiles :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 10:32am
Quote (1970 @ 23 May 2011 18:23)
W honie tez jestes tak uzależniony od teamu jak w lolu ? Czy solo da sie cos ugrac ?


W honie jestes duzo bardziej zalezny od teamu niz w lolu. W lolu wyfarmiony carry wygrywa sam, w honie nie ma takiej opcji.
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788206Next
Add Reply New Topic New Poll