d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev184858687882653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:14pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:11am)
No to zacznij jakiś temat to chętnie go rozwinę ; o


w ogóle coś mi świta że chyba do szkoły elektronicznej w Olsztynie składałeś papiery tak? dostałeś się?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:16pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:14am)
w ogóle coś mi świta że chyba do szkoły elektronicznej w Olsztynie składałeś papiery tak? dostałeś się?


Dostałem się dwukrotnie przebiłem liczbę wymaganych punktów ; d
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:20pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:16am)
Dostałem się dwukrotnie przebiłem liczbę wymaganych punktów ; d


gz :) mój sąsiad w tym roku ukończył i całkiem ładnie zaliczył egzaminy . Mówi że to szalona szkoła ,a internat to już w ogóle !
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:21pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:20am)
gz :) mój sąsiad w tym roku ukończył i całkiem ładnie zaliczył egzaminy . Mówi że to szalona szkoła ,a internat to już w ogóle !


Dostałem się też do internatu ; d Wraz z 3 kolegami. Dobrze, że tak wiele osób znam w Olsztynie, a raczej idących do Olsztyna.
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:24pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:21am)
Dostałem się też do internatu ; d Wraz z 3 kolegami. Dobrze, że tak wiele osób znam w Olsztynie, a raczej idących do Olsztyna.


Fakt .To jest jakiś pozytyw ;) ale jeżeli jesteś wygadany to szybko poznasz spoko ludzi . Kumpel opowiadał mi czasem co wyprawiali w tym akademiku to czasami aż głowa bolała! Teraz mówi że miło wspomina te 4 lata ,ale mówi że chwilami bylo ciężko. W każdym razie życzę Tobie powodzenia ;) m8
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:27pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:24am)
Fakt .To jest jakiś pozytyw ;) ale jeżeli jesteś wygadany to szybko poznasz spoko ludzi . Kumpel opowiadał mi czasem co wyprawiali w tym akademiku to czasami aż głowa bolała! Teraz mówi że miło wspomina te 4 lata ,ale mówi że chwilami bylo ciężko. W każdym razie życzę Tobie powodzenia ;) m8


Heh, wolno przyzwyczajam się do nowego otoczenia :< I do tego będę miał swojego laptopa dopiero za parę miesięcy. Umrę ; d
Mi nie będzie trudno, chyba. Niestety jestem fanatykiem szkoły, jestem od niej uzależniony :< Chętnie już bym poszedł do szkoły. Pier**one wakacje.
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:31pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:27am)
Heh, wolno przyzwyczajam się do nowego otoczenia :< I do tego będę miał swojego laptopa dopiero za parę miesięcy. Umrę ; d
Mi nie będzie trudno, chyba. Niestety jestem fanatykiem szkoły, jestem od niej uzależniony :< Chętnie już bym poszedł do szkoły. Pier**one wakacje.


h3h33h3 ;d ja samemu dorobiłem się pc ,ale wolałem grać na konsoli . Jakoś można wytrzymać bez pc i innych bzdur tylko trzeba sobie zajęcie znaleść ( proponuje dzieczyne bo bardzo absorbuje czas ;) ) grasz w D2 Pan Zniszczenia?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:34pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:31am)
h3h33h3 ;d ja samemu dorobiłem się pc ,ale wolałem grać na konsoli . Jakoś można wytrzymać bez pc i innych bzdur tylko trzeba sobie zajęcie znaleść ( proponuje dzieczyne bo bardzo absorbuje czas ;) ) grasz w D2 Pan Zniszczenia?


Już nie gram w d2 tak wiele jak kiedyś. A co do dziewczyny, ostatnio bardzo się zraziłem do nich, może za rok, aż mi do końca przejdzie po ostatniej :< Słyszałem, że zajebi**a biblioteka jest w Olsztynie. Chyba będę tam częstym gościem ; d Ja niestety nie lubię konsoli, jakąś tak mnie odpychają :<
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:39pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:34am)
Już nie gram w d2 tak wiele jak kiedyś. A co do dziewczyny, ostatnio bardzo się zraziłem do nich, może za rok, aż mi do końca przejdzie po ostatniej :< Słyszałem, że zajebi**a biblioteka jest w Olsztynie. Chyba będę tam częstym gościem ; d Ja niestety nie lubię konsoli, jakąś tak mnie odpychają :<



Tak biblioteka podobno jest ekstra . Takie właśnie są dziewczyne ;p Ja na moje szczęście sprzedałem moje konsole ,choć czasem mnie kusi ,aby kupić sobie x-a 360 lub ps-3 ,lecz to są jeszcze większe pochłaniacze czasu niż pc-ety. A w d2 grasz nld czy ld ? hc or sc? może kiedyś byśmy pograli ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:42pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:39am)
Tak biblioteka podobno jest ekstra . Takie właśnie są dziewczyne ;p Ja na moje szczęście sprzedałem moje konsole ,choć czasem mnie kusi ,aby kupić sobie x-a 360 lub ps-3 ,lecz to są jeszcze większe pochłaniacze czasu niż pc-ety. A w d2 grasz nld czy ld ? hc or sc? może kiedyś byśmy pograli ?


Zawsze grałem SC LD, czasami grałem NLD. Kiedyś coś tam kombinowałem na HC ale mi nie wyszło ; d
Najbardziej mnie ciekawi czy ten kiermasz w szkole będzie. Bo nie mam zamiaru nowych książek brać.
Go Back To Polska Topic List
Prev184858687882653Next
Closed New Topic New Poll