Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:34am)
Już nie gram w d2 tak wiele jak kiedyś. A co do dziewczyny, ostatnio bardzo się zraziłem do nich, może za rok, aż mi do końca przejdzie po ostatniej :< Słyszałem, że zajebi**a biblioteka jest w Olsztynie. Chyba będę tam częstym gościem ; d Ja niestety nie lubię konsoli, jakąś tak mnie odpychają :<
Tak biblioteka podobno jest ekstra . Takie właśnie są dziewczyne ;p Ja na moje szczęście sprzedałem moje konsole ,choć czasem mnie kusi ,aby kupić sobie x-a 360 lub ps-3 ,lecz to są jeszcze większe pochłaniacze czasu niż pc-ety. A w d2 grasz nld czy ld ? hc or sc? może kiedyś byśmy pograli ?