d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18485868788268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 3 2011 02:03pm
chcialbym miec u siebie ptasznika. jakie terrarium trzeba dla niego kupic? co do tego? ile mniej wiecej wyniesie mnie kupienie ptasznika + terrarium z calym wyposazeniem?
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jul 3 2011 02:12pm
wiem, że kumpel kupił sobie takiego pająka.
dość wczesna wylinka dlatego cena śmieszna, około 20zł (chyba)

w 100zł się załapał
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 3 2011 02:16pm
Quote (mysk8er @ 3 Jul 2011 22:12)
wiem, że kumpel kupił sobie takiego pająka.
dość wczesna wylinka dlatego cena śmieszna, około 20zł (chyba)

w 100zł się załapał


ale wiesz, nie chodzi mi o to zeby trzymac go w kartonie po butach bo tanio tylko jakis normalny zestawik, zeby mu bylo wygodnie
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 3 2011 02:17pm
Quote (elfisher @ Jul 3 2011 08:03pm)
chcialbym miec u siebie ptasznika. jakie terrarium trzeba dla niego kupic? co do tego? ile mniej wiecej wyniesie mnie kupienie ptasznika + terrarium z calym wyposazeniem?

zalezy, ptasznika to za kilka zł nawet kupisz, a terrarium to koszt ok 50zł +/- 10 zł, wymiary uzaleznione sa od gatunku
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jul 3 2011 04:33pm
ja mam 3 ptaszorki generalnie małe ale mój murinus petarda kąsiciel ^^
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 3 2011 04:53pm
Quote (jamjestpan @ Jul 3 2011 08:17pm)
zalezy, ptasznika to za kilka zł nawet kupisz, a terrarium to koszt ok 50zł +/- 10 zł, wymiary uzaleznione sa od gatunku


jak kupi malego moze trzymac w pojemniku na zywnosc z wytloczona przez siebie wentylacja albo nawet w pojemniku po salatce ;)
Quote (kipone @ Jul 3 2011 10:33pm)
ja mam 3 ptaszorki generalnie małe ale mój murinus petarda kąsiciel ^^


zaden powod dolansu, serio
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jul 4 2011 01:04am
Quote (HillOvCypress @ 3 Jul 2011 23:53)


zaden powod dolansu, serio


się wie ale co jak co bynajmniej na niego trzeba f chuj uważać i to mi się podoba bo jak jebnie to jest średniawka.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jul 4 2011 01:09am
Quote (kipone @ Jul 4 2011 08:04am)
się wie ale co jak co bynajmniej na niego trzeba f chuj uważać i to mi się podoba bo jak jebnie to jest średniawka.


bynajmniej mam życie

Quote (elfisher @ Jul 3 2011 09:03pm)
chcialbym miec u siebie ptasznika. jakie terrarium trzeba dla niego kupic? co do tego? ile mniej wiecej wyniesie mnie kupienie ptasznika + terrarium z calym wyposazeniem?


jak chcesz coś większego to mogę ci b.smithi/a.geni sprzedać z terra
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 4 2011 07:11am
Quote (Yugi @ 4 Jul 2011 09:09)
bynajmniej mam życie
jak chcesz coś większego to mogę ci b.smithi/a.geni sprzedać z terra


co to jest? podeslij jakies zdjecie czy cos
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 4 2011 07:19am
Quote (elfisher @ Jul 4 2011 01:11pm)
co to jest? podeslij jakies zdjecie czy cos


imo smithi ladniejszy i jako brachypelma mniej agresywny. na poczatek idealny
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788268Next
Add Reply New Topic New Poll