d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev18485868788717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2010 05:17pm
Quote (Saygon @ Dec 30 2010 12:10am)
Waaaat? Iso zapowiedz dtb.
Umineko crap nad crapy.
Wiedzialem, ze beda dalej ciagnac dtb :D

Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:11am)
darkera z ogromna checia loookne :) az browary kupie :) ...a tak to mogli by drugi sezonik Kaichou wa Maid sama zrobic :)


umineko było niezłe do połowy. ZAJEBISCIE mi sie podobalo higurashi, umineko w podobym stylu wiec owszem. jak podkreslilem na poczatku do ~polowy umineko bylo niezle. potem cos przekrecili, z tego co wiem gosciu ktory to wymyslil (tworca visual novel), dal jasno do zrozumienia ze spierdolili umineko.

zapowiedzi:zaraz poszukam ss i wrzuce chyba ze bedzie ciezko wygrzebac.

co do DtB to nie byłem pewien. a obejrzeliście panowie DTB: Gaiden? 4odcinkowa ovka opowiadająca co sięstało między 1 a 2 sezonem ?
mam nadzieję, że doczekamy się w końcu wyjaśnień w DtB :( Hei jest zajebistym bad-assem, lepszy od czaka norisa, wykurwista postać :ph34r: . anime z zajebistym potencjalem, szkoda ze tyle niewyjasniono. no ale w koncu bedzie tam Hei, wiec musze to obejrzec :D

This post was edited by luksus on Dec 29 2010 05:23pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:21pm
wlasnie musze oavki nadrobic ale poki co walcze z napisami ass. bo cos na brata kompie nie chca latac
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2010 05:24pm
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:14am)
mam gowniane wrazenie ze wszystko co najlpesze z anime juz widzialem...i drugie ze istnieja gdzies tam jakies perelki o ktorych  istnieniu nie mam nawet pojecia (ale raczej starsze produkcje )


masz jakąś listę?
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:25pm
w moim profilu jest
Member
Posts: 39,681
Joined: Jun 8 2006
Gold: 856.20
Dec 29 2010 05:26pm

jeden z uzytkownikow ma taki ladny sig :o

zeby nie bylo off topa Dragon Ball byl zajebisty!
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2010 05:27pm
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:25am)
w moim profilu jest


widzę że nie oblukałeś tego
higurashi no naku koro ni :) zaopatrzaj się w to i oglądaj, zajebiste

higurashi no naku koro ni
higurashi no naku koro ni kai
higurashi no naku koro ni rei
w takiej kolejności, choć te ostatnie to nieobowiązkowa 3 czy 4-epkowa ovka
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:28pm
horror? :D zaraz bedzie na dysku :)
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2010 05:29pm
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:28am)
horror? :D zaraz bedzie na dysku :)


tak :) znajduje się w moich ~top :) zdaj relacje jak obejrzysz
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:29pm
Quote (Qu1kSilv3r @ 29 Dec 2010 23:26)
http://94.23.2.198/pics/81a5b159c0e5.jpg
jeden z uzytkownikow ma taki ladny sig :o

zeby nie bylo off topa Dragon Ball byl zajebisty!


marna prowokacja
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:29pm
Quote (luksus @ 29 Dec 2010 23:29)
tak :) znajduje się w moich ~top :) zdaj relacje jak obejrzysz


nie ma sprawy :)
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788717Next
Add Reply New Topic New Poll