Quote (Saygon @ Dec 30 2010 12:10am)
Waaaat? Iso zapowiedz dtb.
Umineko crap nad crapy.
Wiedzialem, ze beda dalej ciagnac dtb

Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:11am)
darkera z ogromna checia loookne

az browary kupie

...a tak to mogli by drugi sezonik Kaichou wa Maid sama zrobic

umineko było niezłe do połowy. ZAJEBISCIE mi sie podobalo higurashi, umineko w podobym stylu wiec owszem. jak podkreslilem na poczatku do ~polowy umineko bylo niezle. potem cos przekrecili, z tego co wiem gosciu ktory to wymyslil (tworca visual novel), dal jasno do zrozumienia ze spierdolili umineko.
zapowiedzi:zaraz poszukam ss i wrzuce chyba ze bedzie ciezko wygrzebac.
co do DtB to nie byłem pewien. a obejrzeliście panowie DTB: Gaiden? 4odcinkowa ovka opowiadająca co sięstało między 1 a 2 sezonem ?
mam nadzieję, że doczekamy się w końcu wyjaśnień w DtB

Hei jest zajebistym bad-assem, lepszy od czaka norisa, wykurwista postać

. anime z zajebistym potencjalem, szkoda ze tyle niewyjasniono. no ale w koncu bedzie tam Hei, wiec musze to obejrzec
This post was edited by luksus on Dec 29 2010 05:23pm