d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev18485868788523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 28 2010 10:16am
Quote (fro5tbite @ Mar 28 2010 01:07pm)
a jak ma się umywać, skoro kosztuje lekko ponad 40 zł, waży 500 mb i ma 3 mapy i 3 klasy? :P to jest esencja multiplayerowego battlefielda i gra sie całkiem spoko według mnie.


Quote (terazjanabicie @ Mar 28 2010 01:36pm)
Dziwisz się? ;)


Nie to, że się dziwię. Po prostu wcześniej zanim miałem BC2 to grałem w 30 min demo Battlefielda 1943 i mi się bardzo podobało. Teraz mam BC2, kupiłem pełną 1943 i po prostu moje wymagania radykalnie się zmieniły heh.
Myślałem, że kupię 1943 i mi wystarczy, a BC2 sprzedam. Nic z tych rzeczy jednak, BC2 zostaje ;)
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 29 2010 06:27am
bump
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 29 2010 11:37pm
Temat nam umarl :D

PS3>ALL
Member
Posts: 3,757
Joined: Apr 23 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 30 2010 12:41am
Quote (Gepard12 @ Mar 26 2010 03:21pm)
pod żadnym.


true
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 30 2010 05:44am
Co tu tak cicho? :<
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 30 2010 05:51am


Quote (terazjanabicie @ 30 Mar 2010 12:44)
Co tu tak cicho? :<



Nie wię :(

This post was edited by Redel on Mar 30 2010 05:51am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 30 2010 06:09am
Zrobilem w killzone 2 untouchable i safari hunter. Nie wiem czy brac sie za przejscie na elite bo ciezko bedzie pewnie, ale jak to zrobie to zostanie mi tylko zloty pucharek za gracza tygodnia i praktycznie wpada 2 platynka ;<

Btw nie wiem co cholera sie dzieje, bo jakies 2 dni temu mi sie net w ps zdupil. Zaczal wyskakiwac blad dns. Do tej pory wszystko bylo w porzadku, nic nie zmienialem w ustawieniach. Wtf?

This post was edited by Stara_Lunara on Mar 30 2010 06:10am
Member
Posts: 3,373
Joined: Nov 10 2007
Gold: 3.10
Mar 30 2010 07:50am
Quote (Stara_Lunara @ 30 Mar 2010 13:09)
Zrobilem w killzone 2 untouchable i safari hunter. Nie wiem czy brac sie za przejscie na elite bo ciezko bedzie pewnie, ale jak to zrobie to zostanie mi tylko zloty pucharek za gracza tygodnia i praktycznie wpada 2 platynka ;<

Btw nie wiem co cholera sie dzieje, bo jakies 2 dni temu mi sie net w ps zdupil. Zaczal wyskakiwac blad dns. Do tej pory wszystko bylo w porzadku, nic nie zmienialem w ustawieniach. Wtf?


Jeśli nie masz mocnych nerwów to za elite nawet się nie zabieraj :P
Pałac z ostatniego poziomu jest nie do przejścia..

This post was edited by quenthel25 on Mar 30 2010 07:51am
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 30 2010 07:52am
mój zajebisty ojciec kupił mi do ps3 telewizor sonego 32'' <_< <_<
i siedzę teraz ładnie mówiąc "zdenerwowany"

co mu za to zrobić? <_<
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 30 2010 01:19pm
Quote (Maupiatek @ 30 Mar 2010 15:52)
mój zajebisty ojciec kupił mi do ps3 telewizor sonego 32'' <_<    <_<
i siedzę teraz ładnie mówiąc "zdenerwowany"

co mu za to zrobić? <_<


nie pasuje ci pod wzgledem marki, rozmiaru czy ocb? -.-
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788523Next
Add Reply New Topic New Poll