d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev18485868788166Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Jan 20 2010 02:26pm
Quote (Furious92 @ 20 Jan 2010 21:13)
w serii czy tak o? bo jak w serii to ciskasz moar ode mnie :D


2 seria, na 3 tez 70 ale juz tylko 8 razy poszlo

Pierwszy raz to ćwiczenie robilem, wczesniej tylko arnoldi i czasami military press.
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 20 2010 02:33pm
Quote (zuz9 @ Jan 20 2010 09:26pm)
2 seria, na 3 tez 70 ale juz tylko 8 razy poszlo

Pierwszy raz to ćwiczenie robilem, wczesniej tylko arnoldi i czasami military press.


JEBANY SIŁACZ
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 20 2010 02:37pm
kurcze ja tez chodze ale efekty troszke slabe ;/

Np na klatke jak przyszedlem (polowa wrzesnia) to bralem na 3-4 razy 3 dyszki i to na maszynie



mniej wiecej taka


a teraz tez slabo bo na zwyklym gryfie na maxa wyciskam 6dych tylko

ofc nie biore zadnych "suplementow"
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Jan 20 2010 02:41pm
Quote (MRCN @ 20 Jan 2010 21:33)
JEBANY SIŁACZ


TRICE, BICE, BAR SZEROKI...ROZRASTAMY SIE NA BOKI!

trojan3k
O suwnice smitha Ci chyba chodziło.

This post was edited by zuz9 on Jan 20 2010 02:43pm
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 20 2010 02:42pm
Quote (zuz9 @ Jan 20 2010 10:41pm)
TRICE, BICE, BAR SZEROKI...ROZRASTAMY SIE NA BOKI1


O.o
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 20 2010 03:11pm
Hmm, czy tylko ja tak mam, ze jak robie plecy, to w ogole nie czuje, ze je robilem? Jedyne co mi daje popalic, to jest to:


(unoszenie tulowia z opadu )
dolna czesc plecow mam jak z waty po tym, a nie robie duzo ( ~20 powtorzen ). Jak robie cwiczenia na wyciagach czy wioslowanie ( sztangielka ) to ledwo co czuje ze robie plecy, bardziej sie mecze inne partie :unsure:

( nie, nie robie martwego ciagu i podciagania sztangi w opadzie ( wioslowanie ), tylko hantlami robie )

Quote (Mefju @ 20 Jan 2010 22:16)
martwy to podstawa m8, pewnie sie plecy nie mecza dlatego, ze caly ciezar bierzesz na rece, a nie na plecy.


martwy to zabojstwo dla dolnej czesci moich plecow.

This post was edited by markov on Jan 20 2010 03:17pm
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2010 03:16pm
Quote (markov @ 20 Jan 2010 22:11)
Hmm, czy tylko ja tak mam, ze jak robie plecy, to w ogole nie czuje, ze je robilem? Jedyne co mi daje popalic, to jest to:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image051.gif
(unoszenie tulowia z opadu )
dolna czesc plecow mam jak z waty po tym, a nie robie duzo ( ~20 powtorzen ). Jak robie cwiczenia na wyciagach czy wioslowanie  ( sztangielka ) to ledwo co czuje ze robie plecy, bardziej sie mecze inne partie :unsure:

( nie, nie robie martwego ciagu i podciagania sztangi w opadzie ( wioslowanie ), tylko hantlami robie )


martwy to podstawa m8, pewnie sie plecy nie mecza dlatego, ze caly ciezar bierzesz na rece, a nie na plecy.

Quote (markov @ 20 Jan 2010 22:11)

martwy to zabojstwo dla dolnej czesci moich plecow.


to uzywaj pasa i nie bedziesz mial problemu z krzyzami, ja tak robilem i 0 problemow, zawsze pasa uzywalem.

This post was edited by Mefju on Jan 20 2010 03:18pm
Member
Posts: 5,527
Joined: Apr 20 2004
Gold: 0.00
Jan 20 2010 03:17pm
Quote (markov @ 20 Jan 2010 22:11)
Hmm, czy tylko ja tak mam, ze jak robie plecy, to w ogole nie czuje, ze je robilem? Jedyne co mi daje popalic, to jest to:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image051.gif
(unoszenie tulowia z opadu )
dolna czesc plecow mam jak z waty po tym, a nie robie duzo ( ~20 powtorzen ). Jak robie cwiczenia na wyciagach czy wioslowanie  ( sztangielka ) to ledwo co czuje ze robie plecy, bardziej sie mecze inne partie :unsure:

( nie, nie robie martwego ciagu i podciagania sztangi w opadzie ( wioslowanie ), tylko hantlami robie )


jesli nie czujesz to musisz cos zle technicznie robic :)
zmniejsz ciezary i popracuj nad technika , upewnij sie ze pracuje wlasciwy miesien :)
a potem dorzuc zelastwa :)
czasem trzeba sie cofnac zeby isc dalej
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 20 2010 03:18pm
Quote (Mefju @ Jan 20 2010 10:16pm)
martwy to podstawa m8, pewnie sie plecy nie mecza dlatego, ze caly ciezar bierzesz na rece, a nie na plecy.


jemu raczej chodzi o to, ze nie czuje najszerszego. ja w sumie tez nie czuje, a idzie sila i masa.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2010 03:20pm
Quote (markov @ Jan 20 2010 09:11pm)
Hmm, czy tylko ja tak mam, ze jak robie plecy, to w ogole nie czuje, ze je robilem? Jedyne co mi daje popalic, to jest to:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image051.gif
(unoszenie tulowia z opadu )
dolna czesc plecow mam jak z waty po tym, a nie robie duzo ( ~20 powtorzen ). Jak robie cwiczenia na wyciagach czy wioslowanie  ( sztangielka ) to ledwo co czuje ze robie plecy, bardziej sie mecze inne partie :unsure:

( nie, nie robie martwego ciagu i podciagania sztangi w opadzie ( wioslowanie ), tylko hantlami robie )



martwy to zabojstwo dla dolnej czesci moich plecow.


morduj to wioslowanie.
mialem podobne problemy na poczatku.
pomogly cwiczenia wolnymi ciezarami i podciaganie na drazku- najlepsze cwiczenie jakie znam na miesnie plecow.
nie rozumiem czemu tak malo ludzi je wykonuje :huh:
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788166Next
Closed New Topic New Poll