d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18488498508518521715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 3 2013 08:25am
Quote (dan_07 @ Sep 3 2013 02:18pm)
D3 w wersji na konsole ma zaimplementowany loot 2.0 czy mi się tylko wydaje? Większość przedmiotów, które ten gość wyłapuje, wydaje się być idealnie wpasowane w jego postać. Zero jakiegoś zbędnego gówna, nawet przy legendarach.


Raczej loot 1.5 (tak gdzieś wyczytałem na forum.. ).
Nad 2.0 nadal trwają prace, a to co widzimy to tylko przedsmak tego co możemy ujrzeć w finalnej wersji, IMO.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Sep 3 2013 08:31am
Quote (2007 @ Sep 3 2013 04:25pm)
Raczej loot 1.5 (tak gdzieś wyczytałem na forum.. ).
Nad 2.0 nadal trwają prace, a to co widzimy to tylko przedsmak tego co możemy ujrzeć w finalnej wersji, IMO.


Wygląda to świetnie, oglądałem trochę ten stream i praktycznie każdy legendarny przedmiot nie upominał się nawet o brimstone. To samo zresztą z żółtymi. Nic tylko czekać aż wyciągną D3 z gówna, a póki co sporo na to wskazuje.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 3 2013 08:37am
Quote (dan_07 @ Sep 3 2013 04:31pm)
Wygląda to świetnie, oglądałem trochę ten stream i praktycznie każdy legendarny przedmiot nie upominał się nawet o brimstone. To samo zresztą z żółtymi. Nic tylko czekać aż wyciągną D3 z gówna, a póki co sporo na to wskazuje.


http://s1283.photobucket.com/user/roomail9/slideshow/

Zobacz na slajd oznaczony numerkiem #2
Zapowiada się epicki hełmik dla PvP barbarzyna. :drool:

Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 3 2013 08:39am
Quote (2007 @ Sep 3 2013 10:37am)
http://s1283.photobucket.com/user/roomail9/slideshow/

Zobacz na slajd oznaczony numerkiem #2
Zapowiada się epicki hełmik dla PvP barbarzyna.  :drool:


bo w d3 jest pvp...

tutaj typek od poczatku zaraz bedzie zaczynal

http://pl.twitch.tv/enemyex
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Sep 3 2013 08:52am
Quote (2007 @ Sep 3 2013 04:37pm)
http://s1283.photobucket.com/user/roomail9/slideshow/

Zobacz na slajd oznaczony numerkiem #2
Zapowiada się epicki hełmik dla PvP barbarzyna.  :drool:


Chance on block działa tylko i wyłącznie w przypadku, w którym na OH mamy tarczę, y? Czy niezależnie nam dorzuci ten %bloku?
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2013 09:20am
Quote (dan_07 @ Sep 3 2013 04:52pm)
Chance on block działa tylko i wyłącznie w przypadku, w którym na OH mamy tarczę, y? Czy niezależnie nam dorzuci ten %bloku?


bez tarczy tez dziala
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 3 2013 09:28am
Quote (Patryk1991 @ Sep 3 2013 04:39pm)
bo w d3 jest pvp...


bo w d3 jest PvP, tylko tak jak w przypadku PvM - jest (bardzo) niedopracowane i nieprzemyślane, Patryku.
Mam wielką nadzieję, że po loocie 2.0 chłopaki z "Zamieci" W KOŃCU też zaczną coś myśleć właśnie w tym kierunku.

This post was edited by 2007 on Sep 3 2013 09:34am
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Sep 3 2013 09:32am
Quote (Dekard @ Sep 3 2013 05:20pm)
bez tarczy tez dziala


Dziękóweczka.

Quote (2007 @ Sep 3 2013 05:28pm)
bo w d3 jest PvP, tylko tak jak w przypadku PvM - jest (bardzo) niedopracowane i nieprzemyślane, Patryku.
Mam wielką nadzieję, że po loocie 2.0 chłopaki z "Zamieci" W KOŃCU zaczną coś myśleć właśnie w tym kierunku.


Nie ma co porównywać poziomu PvP do PvM w D3. PvP zostało wydane jak jakieś niechciane dziecko z całą paletą dysfunkcji umysłowych, podczas gdy PvM się jeszcze jako tako broni.
Banned
Posts: 1,510
Joined: Jan 10 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 3 2013 09:59am
moze ktos zapodac act3 hell na hc?
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Sep 3 2013 10:02am
jezeli sam nie uzywam hf a uzywa go merc to dostaje 35 % expa? czy tylko 7% jak w przypadku gdy oboje nosimy?
Go Back To Polska Topic List
Prev18488498508518521715Next
Add Reply New Topic New Poll