d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18468478488498501715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Sep 1 2013 02:25am
Quote (Krul_Zmywaka @ 1 Sep 2013 09:10)
furie zmien na tako z gniazdem i wjebaj klejnota


drogie są i nie mają kradzieży życia :<
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Sep 1 2013 02:34am
Quote (M4ciek @ 1 Sep 2013 09:25)
drogie są i nie mają kradzieży życia :<


przecież spokojnie starczy Ci ls z pasywka i paska... a nawet zmien pasek na godzinę i furię z sox a te 3% ls z pasywka spokojnie starczy
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Sep 1 2013 02:37am
Quote (glenton @ Sep 1 2013 09:34am)
przecież spokojnie starczy Ci ls z pasywka i paska... a nawet zmien pasek na godzinę i furię z sox a te 3% ls z pasywka spokojnie starczy


this
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Sep 1 2013 02:46am
Quote (glenton @ 1 Sep 2013 09:34)
przecież spokojnie starczy Ci ls z pasywka i paska... a nawet zmien pasek na godzinę i furię z sox a te 3% ls z pasywka spokojnie starczy


może, sprawdzę to potem :) thx
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 1 2013 04:50am
dasz radę, ja wizzem z 1,5% ls tankuje na mp8 większość elit to co dopiero barb ale nie powiem tak z 3ls by się przydało u mnie
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 1 2013 08:32am

szkoda że nie dla pc
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 1 2013 08:39am
Quote (1970 @ 1 Sep 2013 16:32)
https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/content_folder_media/8OJ4NPT070BO1370913432945.jpg
szkoda że nie dla pc


pewnie bedzie mozna je dostac kolekcjonerce ros, chyba ze dadza skrzydla malthaela.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 1 2013 08:43am
Quote (YaYco @ 1 Sep 2013 16:39)
pewnie bedzie mozna je dostac kolekcjonerce ros, chyba ze dadza skrzydla malthaela.


te są tylko na konsole :(
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Sep 1 2013 09:37am
Quote (M4ciek @ 1 Sep 2013 09:51)
Daj przykład... bo w mojego już trochę wpakowałem kasy i średnio mu idzie na mp8. Tzn. na mp10 nawet mogę iść, ale w pizdę długo biję potwory, czasem jak lagnie to umrzę.

Sądzę, że poprawię go trochę jak wbiję jakieś 70 paragon level. Ale może ktoś poratuje jakąś poradą, bo sam nie wiem co mu wymienić, żeby tanim kosztem podnieść skuteczność.


http://eu.battle.net/d3/pl/profile/kowal2300-2173/hero/23321705

mp8 nim biegam
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2013 02:03am
jak sprzedaje jakis item na ah za golda to tez mi zabieraja 15% ??
Go Back To Polska Topic List
Prev18468478488498501715Next
Add Reply New Topic New Poll