d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18458468478488491715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Aug 31 2013 12:59pm
Pytanie do osob gracjach: czy za 1,5b zrobie dobrego barba (ww + bieg + okrzyki czy teraz cos innego jest?) na mp8++??
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 12:59pm
Quote (nameless85 @ Aug 31 2013 08:57pm)
Dajesz zle q albo mp, ja na mp 8-9 nie mam problemow, inna sprawa znalesc dobra ekipe.


Jak można dawać złe q? Daję ten q, na którym aktualnie jestem. Jest jakaś magiczna zależność?

E:
Quote (hehehehehe @ Aug 31 2013 08:59pm)
Pytanie do osob gracjach: czy za 1,5b zrobie dobrego barba (ww + bieg + okrzyki czy teraz cos innego jest?) na mp8++??


Za 1/4 tej sumy zrobisz barba mp8.

This post was edited by dan_07 on Aug 31 2013 01:00pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Aug 31 2013 01:01pm
Quote (dan_07 @ Aug 31 2013 08:59pm)
Jak można dawać złe q? Daję ten q, na którym aktualnie jestem. Jest jakaś magiczna zależność?

E:


Za 1/4 tej sumy zrobisz barba mp8.
Aha ale nadal sie robi barba jak kilka miiesiecy temu czyli okrzyk, szybkie bieganie i ww czy teraz cos innego rządzi? A moze jakas inna postac jest "fajniejsza" (chodzi mi oto samo jak z barbem)

This post was edited by hehehehehe on Aug 31 2013 01:01pm
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 31 2013 01:04pm
Quote (dan_07 @ 31 Aug 2013 20:37)
System dołączania do gier z D2 był jednak genialny. W 3 nie ma skurwysyna żeby pograć z kimś, kto jest nie twoim znajomkiem. Po prostu się, kurwa, nie da.


imo stary system nie zostal wprowadzony przez dom aukcyjny - ah zapewnia odplyw golda, barter nie :<
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 01:04pm
Quote (hehehehehe @ Aug 31 2013 09:01pm)
Aha ale nadal sie robi barba jak kilka miiesiecy temu czyli okrzyk, szybkie bieganie i ww czy teraz cos innego rządzi? A moze jakas inna postac jest "fajniejsza" (chodzi mi oto samo jak z barbem)


Build raczej ten sam, nic się nie zmieniło. Tyle co skill rend zyskał na popularności, jednak nie ma on znacznego wpływu na samą rozgrywkę.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 31 2013 01:05pm
jakie barwniki działają na legendy i można je na ah kupić?
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 01:05pm
Quote (hehehehehe @ Aug 31 2013 09:01pm)
Aha ale nadal sie robi barba jak kilka miiesiecy temu czyli okrzyk, szybkie bieganie i ww czy teraz cos innego rządzi? A moze jakas inna postac jest "fajniejsza" (chodzi mi oto samo jak z barbem)


Build raczej ten sam, nic się nie zmieniło. Tyle co skill rend zyskał na popularności, jednak nie ma on znacznego wpływu na samą rozgrywkę.

Quote (YaYco @ Aug 31 2013 09:04pm)
imo stary system nie zostal wprowadzony przez dom aukcyjny - ah zapewnia odplyw golda, barter nie :<


A szkoda, bo gra na HC traci przez to swój urok. Chyba że masz już mica i raz na ruski rok możesz popykać na trybie dla zawodowców.

E:
Quote (1970 @ Aug 31 2013 09:05pm)
jakie barwniki działają na legendy i można je na ah kupić?


Tylko vanish, ten który znika dany item. Na AH możesz zakupić każdy barwnik.

This post was edited by dan_07 on Aug 31 2013 01:06pm
Member
Posts: 3,854
Joined: Aug 18 2009
Gold: 1.00
Aug 31 2013 01:56pm
Quote (hehehehehe @ 31 Aug 2013 20:59)
Pytanie do osob gracjach: czy za 1,5b zrobie dobrego barba (ww + bieg + okrzyki czy teraz cos innego jest?) na mp8++??


barba na mp8 robisz za 10mio, nie 1,5b.. -_-
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Sep 1 2013 01:51am
Quote (kowal2300 @ 31 Aug 2013 20:56)
barba na mp8 robisz za 10mio, nie 1,5b.. -_-


Daj przykład... bo w mojego już trochę wpakowałem kasy i średnio mu idzie na mp8. Tzn. na mp10 nawet mogę iść, ale w pizdę długo biję potwory, czasem jak lagnie to umrzę.

Sądzę, że poprawię go trochę jak wbiję jakieś 70 paragon level. Ale może ktoś poratuje jakąś poradą, bo sam nie wiem co mu wymienić, żeby tanim kosztem podnieść skuteczność.

This post was edited by M4ciek on Sep 1 2013 01:52am
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Sep 1 2013 02:10am
Quote (M4ciek @ Sep 1 2013 08:51am)
Daj przykład... bo w mojego już trochę wpakowałem kasy i średnio mu idzie na mp8. Tzn. na mp10 nawet mogę iść, ale w pizdę długo biję potwory, czasem jak lagnie to umrzę.

Sądzę, że poprawię go trochę jak wbiję jakieś 70 paragon level. Ale może ktoś poratuje jakąś poradą, bo sam nie wiem co mu wymienić, żeby tanim kosztem podnieść skuteczność.


furie zmien na tako z gniazdem i wjebaj klejnota
Go Back To Polska Topic List
Prev18458468478488491715Next
Add Reply New Topic New Poll