Quote (1970 @ Aug 31 2013 08:39pm)
czemu? gram od paru dni na pubach i jak się znajdzie ludzi z paragonem 70+ to w miarę ogarniają i grają na wyższym mp
Po wbiciu 60 jeszcze jako tako to wygląda, miałem na myśli expienie do 60 poziomu. Zacząłem sobie 4fun grać na HC, licząc na to, że będę grał z jakimiś losowymi wojownikami, jednak nic bardziej omylnego. Jak zwykle będzie trzeba pierdolić się przez 4 poziomy trudności solo. Na SC było to samo, napierdalałem na mp10 do końca gry i ani, kurwa, razu nikt gry nie odwiedził.
Quote (M4ciek @ Aug 31 2013 08:39pm)
Potwierdzam... te pseudo chaty - tragedia. Nawet na początku nie było nic na wzór /f m - teraz chyba dodali dopiero.
O debilach z czatu nie wspomnę. Zabrali publiczne gry, zostawili lol-1.