d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18448458468478481715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,073
Joined: Jul 9 2006
Gold: 6,646.57
Aug 31 2013 09:31am
Quote (1970 @ Aug 31 2013 03:27pm)
muwić mi tu znawcy, bo może grałem parę tygodni po premierze i do tego tygodnie nie grałem


craft wszystkiego bo masz biedne, troche farta i w sumie najtaniej.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 31 2013 12:30pm
coraz bardziej podoba mi się ta gra jak nie padam na cepa :blush:
e; jaki itemy mają ls oprócz broni i pasa ik?

This post was edited by 1970 on Aug 31 2013 12:30pm
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 12:37pm
System dołączania do gier z D2 był jednak genialny. W 3 nie ma skurwysyna żeby pograć z kimś, kto jest nie twoim znajomkiem. Po prostu się, kurwa, nie da.
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Aug 31 2013 12:39pm
Quote (1970 @ Aug 31 2013 07:30pm)
coraz bardziej podoba mi się ta gra jak nie padam na cepa  :blush:
e; jaki itemy mają ls oprócz broni i pasa ik?


nie trzeba ci ls jak nie masz 150k + dps . loh lepszy. btw - za miliard masz 250k dps postac
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 31 2013 12:39pm
Quote (dan_07 @ 31 Aug 2013 20:37)
System dołączania do gier z D2 był jednak genialny. W 3 nie ma skurwysyna żeby pograć z kimś, kto jest nie twoim znajomkiem. Po prostu się, kurwa, nie da.


czemu? gram od paru dni na pubach i jak się znajdzie ludzi z paragonem 70+ to w miarę ogarniają i grają na wyższym mp
Quote (Krul_Zmywaka @ 31 Aug 2013 20:39)
nie trzeba ci ls jak nie masz 150k + dps . loh lepszy. btw - za miliard masz 250k dps postac


nie mam miliarda, tak pytałem orientacyjne jakbym fg załatwił
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/SO2-2990/hero/10724903
mój char i z 1,5% ls trochę średni, tak z 3+ by się przydało

This post was edited by 1970 on Aug 31 2013 12:40pm
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Aug 31 2013 12:39pm
Quote (dan_07 @ 31 Aug 2013 19:37)
System dołączania do gier z D2 był jednak genialny. W 3 nie ma skurwysyna żeby pograć z kimś, kto jest nie twoim znajomkiem. Po prostu się, kurwa, nie da.


Potwierdzam... te pseudo chaty - tragedia. Nawet na początku nie było nic na wzór /f m - teraz chyba dodali dopiero.
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 12:46pm
Quote (1970 @ Aug 31 2013 08:39pm)
czemu? gram od paru dni na pubach i jak się znajdzie ludzi z paragonem 70+ to w miarę ogarniają i grają na wyższym mp


Po wbiciu 60 jeszcze jako tako to wygląda, miałem na myśli expienie do 60 poziomu. Zacząłem sobie 4fun grać na HC, licząc na to, że będę grał z jakimiś losowymi wojownikami, jednak nic bardziej omylnego. Jak zwykle będzie trzeba pierdolić się przez 4 poziomy trudności solo. Na SC było to samo, napierdalałem na mp10 do końca gry i ani, kurwa, razu nikt gry nie odwiedził.

Quote (M4ciek @ Aug 31 2013 08:39pm)
Potwierdzam... te pseudo chaty - tragedia. Nawet na początku nie było nic na wzór /f m - teraz chyba dodali dopiero.


O debilach z czatu nie wspomnę. Zabrali publiczne gry, zostawili lol-1.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 31 2013 12:48pm
Quote (dan_07 @ 31 Aug 2013 20:46)
Po wbiciu 60 jeszcze jako tako to wygląda, miałem na myśli expienie do 60 poziomu. Zacząłem sobie 4fun grać na HC, licząc na to, że będę grał z jakimiś losowymi wojownikami, jednak nic bardziej omylnego. Jak zwykle będzie trzeba pierdolić się przez 4 poziomy trudności solo. Na SC było to samo, napierdalałem na mp10 do końca gry i ani, kurwa, razu nikt gry nie odwiedził.



O debilach z czatu nie wspomnę. Zabrali publiczne gry, zostawili lol-1.


jak sam robię "gre publiczną" też za chuja nikt nie wchodzi ale jak szukam gry to parę sekund i już jestem w pt

This post was edited by 1970 on Aug 31 2013 12:49pm
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 31 2013 12:50pm
Quote (1970 @ Aug 31 2013 08:48pm)
jak sam robię "gre publiczną" też za chuja nikt nie wchodzi ale jak szukam gry to parę sekund i już jestem w pt


Dzisiaj szukałem co najmniej 6 razy i po odliczeniu 30 sekund samoistnie zakłada grę, która świeci pustką. Niezależnie od poziomu mp.
Member
Posts: 3,073
Joined: Jul 9 2006
Gold: 6,646.57
Aug 31 2013 12:57pm
Quote (dan_07 @ Aug 31 2013 07:50pm)
Dzisiaj szukałem co najmniej 6 razy i po odliczeniu 30 sekund samoistnie zakłada grę, która świeci pustką. Niezależnie od poziomu mp.


Dajesz zle q albo mp, ja na mp 8-9 nie mam problemow, inna sprawa znalesc dobra ekipe.
Go Back To Polska Topic List
Prev18448458468478481715Next
Add Reply New Topic New Poll