Quote (1970 @ Aug 30 2013 03:45pm)
nie chce mi się szerlokować, ci co teraz wbili 100paragon mają jakiś "+" w porównaniu z tymi co chcą wbić 100 po wyjściu pacza czy wszystko można potem "nadgonić"?
Można normalnie nadgonić, zresztą do wyjścia dodatku zdążysz wjebać 100 paragon grając po 10 minut dziennie.