Quote (crunk_mp @ Dec 15 2010 03:08pm)
Właśnie Sur mi padł. Iso gz.

Gz, i mnie ostatnio padl. Mój 1. Sur

. Najlepsza runa.
A dc przegapilem dzisiaj, bo jeden typ mi mowil, ze mial dzisaij na 5 grach az

A ja jak trafie jakiegos, to od razu: crush, rd alebo inne wały ;<