d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18418428438448451715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 28 2013 01:40am
Quote (M4ciek @ Aug 27 2013 10:08am)
- czemu nie mogę pokolorować / zabarwić legendarnych itemów? Już dawno mieli to zrobić (pisano, że przygotowują modele / tekstury)?


Jedyne dwa "barwniki", które można użyć na legendarach, to ten co zmywa barwnik (cudowny zmywak do barwników czy jakoś takoś ;p) i znikający barwnik (sprawia, że skin itemka znika).
Może w dodatku dodadzą większe możliwości..

This post was edited by 2007 on Aug 28 2013 01:40am
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Aug 28 2013 02:01am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 27 Aug 2013 12:54)
rękawice sobie jakieś fajne wycraftuj


te rękawice siły?

Quote (2007 @ 28 Aug 2013 08:40)
Jedyne dwa "barwniki", które można użyć na legendarach, to ten co zmywa barwnik (cudowny zmywak do barwników czy jakoś takoś ;p) i znikający barwnik (sprawia, że skin itemka znika).
Może w dodatku dodadzą większe możliwości..


Te można było już dawno. Ale ludzie płakali, że np. te niebieskie spodnie nie pasują do reszty i niektóre zbroje są tragiczne itd. podobno mieli przygotować nowe tekstury i pozwolić malować. Ale to już było z pół roku temu :D

Myślałem, że dali radę.


This post was edited by M4ciek on Aug 28 2013 02:02am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 28 2013 06:10am
wracam po przerwie, ma ktoś coś dla wizza?
bo grałem jeszcze za czasuf jak milion to było dużo
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 29 2013 07:06am
gdzie najszybciej wbija się paragony? i lepiej robić dłużej runy na wyższym mp czy szybsze na niższym? jak to wygląda z szybkością expa

This post was edited by 1970 on Aug 29 2013 07:06am
Member
Posts: 1,336
Joined: Nov 15 2006
Gold: 50.00
Aug 29 2013 07:07am
co jest grane, nie moge od wczoraj kupic igg za tutejsze fg... przeciez to zawsze mialo wartosc, a teraz nikt sie nie chce wymienic O_O
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Aug 29 2013 07:10am
Quote (sizzla @ Aug 29 2013 02:07pm)
co jest grane, nie moge od wczoraj kupic igg za tutejsze fg... przeciez to zawsze mialo wartosc, a teraz nikt sie nie chce wymienic O_O


same here, potrzebuje miliard
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 29 2013 08:08am
Quote (Krul_Zmywaka @ 29 Aug 2013 15:10)
same here, potrzebuje miliard


Za ta ilosc fg moge Ci sprzedac 940 mio
Banned
Posts: 389
Joined: May 22 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 29 2013 12:02pm
da ktos a3 hell na hc w sensie wp?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 30 2013 07:45am
nie chce mi się szerlokować, ci co teraz wbili 100paragon mają jakiś "+" w porównaniu z tymi co chcą wbić 100 po wyjściu pacza czy wszystko można potem "nadgonić"?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 30 2013 08:14am
blizzard wysylal ankiety dotyczace d3, tez dostaliscie?
Go Back To Polska Topic List
Prev18418428438448451715Next
Add Reply New Topic New Poll