d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18398408418428431715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 26 2013 02:48pm
Quote (Xploosiv @ Aug 26 2013 10:46pm)
raczej nie


raczej czy napewno..
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Aug 26 2013 03:36pm
Jak dla mnie D3 się rozkręciło i nie mogę się doczekać dodatku.
Z drugiej strony, było to moje największe rozczarowanie tego roku.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Aug 27 2013 02:08am
No dobra, dwie rzeczy:

- czemu nie mogę pokolorować / zabarwić legendarnych itemów? Już dawno mieli to zrobić (pisano, że przygotowują modele / tekstury)?
- co zmienić w moim barbie (link w sigu), żeby dawał sobie lepiej radę na MP10, bo gram na razie na 8?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 27 2013 02:15am
Quote (M4ciek @ 27 Aug 2013 09:08)
No dobra, dwie rzeczy:

- czemu nie mogę pokolorować / zabarwić legendarnych itemów? Już dawno mieli to zrobić (pisano, że przygotowują modele / tekstury)?
- co zmienić w moim barbie (link w sigu), żeby dawał sobie lepiej radę na MP10, bo gram na razie na 8?


blizzard czasami porzuca pewne projekty. Patrzac na patch notes to raczej porzucili pomysl barwienia legendarow i zamiast tego dodadza xmog.
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 27 2013 02:24am
Quote (M4ciek @ Aug 27 2013 10:08am)
No dobra, dwie rzeczy:

- czemu nie mogę pokolorować / zabarwić legendarnych itemów? Już dawno mieli to zrobić (pisano, że przygotowują modele / tekstury)?
- co zmienić w moim barbie (link w sigu), żeby dawał sobie lepiej radę na MP10, bo gram na razie na 8?


podobno maja wprowadzic barwniki do legend w nastepnym patchu

co do barba to ja bym wymienil amulet i ringi na takie z average damage 30-60
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Aug 27 2013 02:30am
Lookam po AH co mogę wymienić i myślałem, że będą tańsze rzeczy a tu niestety dalej muszę dużo wydać żeby zrobić znaczący upgrade.
Member
Posts: 4,922
Joined: Oct 31 2005
Gold: 0.40
Aug 27 2013 04:55am
witam,

zaczalem grac w diabła znowu i leveluje sobie monka. Dopiero dzisiaj zaczalem i kompletnie nie wiem jak go ubrac (juz 53lvl wiec do 60 i inferno blisko). Pod 2 bronie czy moze 2handed, lifesteal wazny ? Pozmienialo sie mega bo gralem od samego poczatku ale znudzilo mi sie po miesiacu :D teraz dodatki patche nuda i checi nadeszly :) pozdrawiam i dzieki za pomoc
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 27 2013 04:59am
Quote (Kamillot @ 27 Aug 2013 12:55)
witam,

zaczalem grac w diabła znowu i leveluje sobie monka. Dopiero dzisiaj zaczalem i kompletnie nie wiem jak go ubrac (juz 53lvl wiec do 60 i inferno blisko). Pod 2 bronie czy moze 2handed, lifesteal wazny ? Pozmienialo sie mega bo gralem od samego poczatku ale znudzilo mi sie po miesiacu :D teraz dodatki patche nuda i checi nadeszly :) pozdrawiam i dzieki za pomoc


mechanika gry sie nie zmienila wiec buduj go tak samo jak miesiac po premierze
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 27 2013 05:01am
Quote (Swartor @ Aug 27 2013 12:59pm)
mechanika gry sie nie zmienila wiec buduj go tak samo jak miesiac po premierze


Chyba jednak nie.
Member
Posts: 4,922
Joined: Oct 31 2005
Gold: 0.40
Aug 27 2013 05:03am
patrzac na to wszystko wydaje mi sie ze jednak sie pozmienialo sporo :) na poczatku to sie latalo z niebieska bronia a teraz jest mnostwo innych mozliwosci
Go Back To Polska Topic List
Prev18398408418428431715Next
Add Reply New Topic New Poll