Quote (M4ciek @ Aug 27 2013 10:08am)
No dobra, dwie rzeczy:
- czemu nie mogę pokolorować / zabarwić legendarnych itemów? Już dawno mieli to zrobić (pisano, że przygotowują modele / tekstury)?
- co zmienić w moim barbie (link w sigu), żeby dawał sobie lepiej radę na MP10, bo gram na razie na 8?
podobno maja wprowadzic barwniki do legend w nastepnym patchu
co do barba to ja bym wymienil amulet i ringi na takie z average damage 30-60