Quote (groch55 @ 14 Dec 2010 12:00)
Wstyd mi sie przyznac, ze nie ogarniamale jakie sa uderzajace roznicy miedy gra na classicu a lod ?? bo na cl jeszcze nigdy nie gralem
Brak 5 aktu, brak mnóstwa unikatów, brak run, brak elite itemów, nie można wskrzesic najemników.
Nie ma talizmanów, mniejsza skrzynka, brak koronetek, jeweli, kurwa duzo by wymieniac.

Takie tam.
