d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18398408418428431249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 14 2010 04:19am
Quote (yamakuzo @ Dec 14 2010 10:06am)
Nurtuje mnie jedno pytanko.

A mianowicie mam kilkanaście CD-Keyów do D2+D2 LoD i jakieś ~+/- 10 jest zbanowane permamentnie. Lecz bany złapałem grając na Dodatku. To klucze z Classica są aktywne ? Czy jak banują to oba na raz ?


chyba oba naraz

This post was edited by groch55 on Dec 14 2010 04:21am
Member
Posts: 59,033
Joined: May 21 2010
Gold: 3,255.26
Dec 14 2010 04:40am
Quote (maxmati @ 14 Dec 2010 10:50)
Nie, 201 maja total perfect upg waterwalki.


Dzięki. :)
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 14 2010 04:40am
Quote (Reactivek @ Dec 14 2010 09:48am)
eloszka, opyla sie zaczynac grac w diabla na scl? mam ochote pograc, sa w kurwe lagi i same boty czy niektorzy graja normalnie i da sie?


Ponawiam.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 14 2010 04:53am
Quote (Reactivek @ 14 Dec 2010 11:40)
Ponawiam.


Ja troche ld smigam, czasem jakiegos csa jebne. :<
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 14 2010 05:00am
Wstyd mi sie przyznac, ze nie ogarniamale jakie sa uderzajace roznicy miedy gra na classicu a lod ?? bo na cl jeszcze nigdy nie gralem

e: z hraby hell moga leciec hry??

This post was edited by groch55 on Dec 14 2010 05:03am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 14 2010 05:04am
Quote (groch55 @ 14 Dec 2010 12:00)
Wstyd mi sie przyznac, ze nie ogarniamale jakie sa uderzajace roznicy miedy gra na classicu a lod ?? bo na cl jeszcze nigdy nie gralem


Brak 5 aktu, brak mnóstwa unikatów, brak run, brak elite itemów, nie można wskrzesic najemników.
Nie ma talizmanów, mniejsza skrzynka, brak koronetek, jeweli, kurwa duzo by wymieniac. :p
Takie tam. :rolleyes:
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 14 2010 05:14am
Quote (crunk_mp @ 14 Dec 2010 11:04)
Brak 5 aktu, brak mnóstwa unikatów, brak run, brak elite itemów, nie można wskrzesic najemników.
Nie ma talizmanów, mniejsza skrzynka, brak koronetek, jeweli, kurwa duzo by wymieniac. :p
Takie tam. :rolleyes:


enigmy tam nie zrobisz ;p
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 14 2010 05:16am
Quote (marvolo @ 14 Dec 2010 12:14)
enigmy tam nie zrobisz ;p


Oczywiscie, skoro nie ma w ogóle run.. :>
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Dec 14 2010 05:45am

Akara czy jsp ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 14 2010 05:51am
Quote (czerwikavp @ Dec 14 2010 11:45am)
http://oi56.tinypic.com/14b3xar.jpg
Akara czy jsp ?


akara

up jak z ta hraba?? kazda runka moze z niej pasc (hell)
Go Back To Polska Topic List
Prev18398408418428431249Next
Add Reply New Topic New Poll