Quote (SeZoN @ Feb 12 2013 05:04pm)
a bedzie się dalo jako tako pograc na takim zakurzonym sprzęcie geforce 8600 gt,intel pentium dual cpu 2ghz,2 gb ram
why not?
Wiadomo, że na najwyższych ustawieniach mógłbyś mieć problemy z płynnością gry ale pamiętaj, że zawsze możesz obniżyć ustawienia gry. Oczywiście przypłacisz tym samym jakością grafiki, no ale cóż... jak trzeba to trzeba.