d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev18384858687469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Apr 8 2013 03:21pm
Quote (anywayACID @ Apr 8 2013 08:36pm)
prawda, gorzej niz w hiszpanskim :(
kiedys cos tam mialem z nim stycznosc i zostalo : Come ti chiami ?:P


no wlasnie przed wloskim chodzilem na hiszpanski :P mi chiamo dredek xd

ile razy w ciagu tygodnia radzicie biegac? tak na poczatek ofc
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 9 2013 12:09am
3x
1 dzień pauzy między kolejnymi treningami.

@anywayACID
Jeśli chodzi o przedział cenowy około 500 pln, to nic sensownego oprócz 110 garmina nie ma. (są jakieś wynalazki kalenji czy medion, ale tego bym nie ryzykował).
Z resztą garmin to jakość sama w sobie - mój 405 działa już 4 lata bez zarzutu (bateria nadal trzyma 5-6 godzin treningu).

This post was edited by arachno_m on Apr 9 2013 12:12am
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 9 2013 12:57am
Quote (arachno_m @ 9 Apr 2013 07:09)
3x
1 dzień pauzy między kolejnymi treningami.

@anywayACID
Jeśli chodzi o przedział cenowy około 500 pln, to nic sensownego oprócz 110 garmina nie ma. (są jakieś wynalazki kalenji czy medion, ale tego bym nie ryzykował).
Z resztą garmin to jakość sama w sobie - mój 405 działa już 4 lata bez zarzutu (bateria nadal trzyma 5-6 godzin treningu).


mialem 110 nowy(niby( powystawowy sam zegarek i ladowarka za 350zl, ale sprzedawca to jeden wielki burak i zaczal zmieniac cene w trakcie
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 9 2013 03:31am
Quote (kefir @ Apr 8 2013 10:52pm)
Jak przebiegniesz 2xkm to i maraton dasz rade

Z 22 km treningu nie biega się maratonu.
Minimum to 2-3 treningi 30km w cyklu 3 miesiące przed maratonem.


Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 9 2013 12:01pm
Tak ! Mam namiary i zakupilem forerunner 110hr nowiutki za 400zl, moze mniej.
Jezeli przyjdzie i wszystko bedzie ok, podam informacje gdzie i co chetnym ;)
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 9 2013 03:41pm
zima poszła, czas zacząć robić szybkość: 2km rozgrzewki + 4 x 200m + 200m wypoczynku

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 9 2013 04:09pm
Nieźle.
Ja liczę, że zrzucę przy okazji kilka kilogramów, bo po zimie mi przybyło.
3 razy w tygodniu bieganie + 3 razy te treningi obwodowe i coś powinienem spalić. Niestety czasu na rower już nie starzy, to w wakacje mogłem sobie pozwolić na poranne biegi i potem na kilka godzinek dziennie na rowerku :(
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 9 2013 04:28pm
Quote
3 razy w tygodniu bieganie + 3 razy te treningi obwodowe i coś powinienem spalić

spalisz pod warunkiem biegania minimum 30 minut na trening na obciążeniu do 75% MHR.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 10 2013 01:32am
Quote (arachno_m @ 9 Apr 2013 23:28)
spalisz pod warunkiem biegania minimum 30 minut na trening na obciążeniu do 75% MHR.


Niestety nie mam pulsometru i nie planuję zakupu w najbliższej przyszłości.
Na razie biegam po ~40 minut i na końcówce mam dość :)Nie wiem jak ma się do tego moje MHR.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Apr 10 2013 02:21am
Quote (b0b3k @ 8 Apr 2013 22:08)
Fajna sprawa zegarek z gpsem, może po wakacjach sobie zakupię polara :) ale to już wydatek około ~1k zł, będę musiał się mocno zastanowić czy aby na pewno jest mi to niezbędne do biegania, mam endomondo.

Przypominam o zapisach na maraton Warszawski:
do 31 sierpnia 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności)  100 zł
do 1 do 21 września 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności)  150zł
po 21 września 2013  200 zł


Chwila, płacisz 200pln wpisowego, za to, że możesz sobie przebiec 42km? Kogoś tutaj chyba popierdoliło :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev18384858687469Next
Add Reply New Topic New Poll