Quote (gierolpelnakurwa @ 21 Nov 2012 11:32)
po chuj mam pisac, skoro i tak zawistne kurwy typu ten unsatiable beda plakac? ogolnie polecam, cala inwestycja zwraca sie mega szybko, a jesli chodzi o bany to czasem mam wrazenie, ze blizzard sra na to. od lipca 0 banow, a jesli mialbym wierzyc ludziom na forach, to powinienem juz ze 20 razy kolejne konta kupowac.
e:nie pisac kurwa do mnie o darmowego db. jak macie dodatnie iq to wygooglujecie to w <10sekund. jak nie dacie rady to proponuje zmienic gre.
To, ze się szybko zwraca to ja akurat wiem

ale masz racje, o pieniadzach dzentelmeni nie dyskutuja.