d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev183848586871961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 28 2011 01:30am
Quote (cOr @ 28 Nov 2011 07:19)
obejrzalem przed snem odcinek walking dead sprzed tygodnia
nie wiem czemu tak sie go uczepiliscie. jak dla mnie dobry, trzymajacy poziom drugiego sezonu



kiedy bedize nowy ..tak samo big bang :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 28 2011 01:32am
Quote (marvolo @ Nov 28 2011 09:30am)
kiedy bedize nowy ..tak samo big bang :D


Nowy walking dead już jest.

A ja w 2 tygodnie wciągnąłem 5 sezonów dextera, zacny serial muszę przyznać.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 28 2011 01:40am
wszyscy chwala dextera ale jakos nie moge sie za niego zabrac...ja bym chetnie zobaczyl drugi sezon Gry o Tron
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 28 2011 01:50am
Quote (Boskiii @ Nov 26 2011 07:54am)
polecam serial american horror story. Aktualnie 8 odcinek wyszedl. A nuta z poczatku filmu rozpierdala
http://www.youtube.com/watch?v=I8_Z2qVVHck


te cos ryje banie, serial ogladam ale nie jest zbyt ciekawy
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 28 2011 01:51am
Quote (marvolo @ 28 Nov 2011 08:40)
wszyscy chwala dextera ale jakos nie moge sie za niego zabrac...ja bym chetnie zobaczyl drugi sezon Gry o Tron


Nie wszyscy muszą lubić ten sam serial. Ja np nie wiem czym się ludzie zachwycają w tej Grze o Tron.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 28 2011 01:51am
Leverage wrocilo po przerwie. :hail:
Member
Posts: 5,175
Joined: Oct 21 2010
Gold: 8.45
Nov 28 2011 02:32am
a linie zycia wyrzucaja z anteny, co za nieszczescie ;/
Member
Posts: 5,558
Joined: May 22 2009
Gold: 500.00
Nov 28 2011 03:39am
Quote (sleeperek @ 28 Nov 2011 08:51)
Nie wszyscy muszą lubić ten sam serial. Ja np nie wiem czym się ludzie zachwycają w tej Grze o Tron.


Gra o tron jest ciekawym serialem, ale nie rozumiem fanów np. takiego Spartacusa. Przebrnąłem może przez 15min pierwszego odcinka.

Quote (Boskiii @ 26 Nov 2011 07:54)
polecam serial american horror story. Aktualnie 8 odcinek wyszedl. A nuta z poczatku filmu rozpierdala
http://www.youtube.com/watch?v=I8_Z2qVVHck


Właśnie zabieram się za ten serial. Ponoć naprawdę dobry.

This post was edited by RSH on Nov 28 2011 03:42am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 28 2011 05:09am
LOL. Nowy Dexter <3

Akcja z Queenem boska ;D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 28 2011 05:11am
Quote (RSH @ 28 Nov 2011 11:39)
Gra o tron jest ciekawym serialem, ale nie rozumiem fanów np. takiego Spartacusa. Przebrnąłem może przez 15min pierwszego odcinka.



Właśnie zabieram się za ten serial. Ponoć naprawdę dobry.



az sobie pilota obejrze tego ahs
Go Back To Polska Topic List
Prev183848586871961Next
Add Reply New Topic New Poll