Quote (sleeperek @ 28 Nov 2011 08:51)
Nie wszyscy muszą lubić ten sam serial. Ja np nie wiem czym się ludzie zachwycają w tej Grze o Tron.
Gra o tron jest ciekawym serialem, ale nie rozumiem fanów np. takiego Spartacusa. Przebrnąłem może przez 15min pierwszego odcinka.
Quote (Boskiii @ 26 Nov 2011 07:54)
polecam serial american horror story. Aktualnie 8 odcinek wyszedl. A nuta z poczatku filmu rozpierdala
http://www.youtube.com/watch?v=I8_Z2qVVHck
Właśnie zabieram się za ten serial. Ponoć naprawdę dobry.
This post was edited by RSH on Nov 28 2011 03:42am