d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18384858687206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,478
Joined: Jul 12 2010
Gold: 53.00
May 20 2011 06:43am
Quote (Saygon @ 20 May 2011 14:41)


Elder Parasite
- Damage taken reduced from 20% to 15%

dziekuje

Logger's Hatchet
- Reworked slightly
* Activates to throw an axe at target enemy creep or neutral
* 600 Range, 30s cooldown
* Deals your attack damage to target on impact
* Can still target a tree to kill it and only has a 15 second cooldown if targeting a tree
- Retains passive

olol

This post was edited by Latwosc on May 20 2011 06:44am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2011 06:46am
Quote (drewas @ 18 May 2011 14:15)
chlipłeskamamnaciebiewyjebaneitakbymcieograł

Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2011 07:01am
Quote (Latwosc @ 20 May 2011 14:43)
Elder Parasite
- Damage taken reduced from 20% to 15%

dziekuje

Logger's Hatchet
- Reworked slightly
* Activates to throw an axe at target enemy creep or neutral
* 600 Range, 30s cooldown
* Deals your attack damage to target on impact
* Can still target a tree to kill it and only has a 15 second cooldown if targeting a tree
- Retains passive

olol


Chodzi mi o nerf fa i behe. Reszta jest ok.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 20 2011 07:39am
Quote (Saygon @ 20 May 2011 15:01)
Chodzi mi o nerf fa i behe. Reszta jest ok.


Ludzie na zabój zaczęli grać torturerem i go ogarnęli? NERF
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2011 08:03am
Quote (Peu @ 20 May 2011 15:39)
Ludzie na zabój zaczęli grać torturerem i go ogarnęli? NERF


Notail w ostatnim turnieju tez mial w to wklad.
Oczywko po co nerfic early nomada, zrobmy z niego kolejnego sb.
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
May 20 2011 11:25am
Quote (Peu @ 18 May 2011 14:04)
Po prostu opuść ten temat jeśli nie wiesz o co w nim chodzi.

Jest nowe top 10 plays na honcast.com

Niestety jedno z gorszych jakie widziałem :<

http://honcast.com/video/2011/05/16/honcast-top-10-plays-of-the-week-514


ta ostatnia akcja z magmusem >>>
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold: 53.29
May 20 2011 01:01pm
Quote (Saygon @ May 20 2011 01:01pm)
Chodzi mi o nerf fa i behe. Reszta jest ok.



Forsaken Archer
- Call of the Damned Skeletons TP with FA
- Split Shot reworked to basically be ranged cleave
* Main target takes full, 2 additional targets take 14/21/28/35% damage


To się nazywa buff i to w dodatku ogromny.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2011 01:11pm
Quote (ZipQ @ 20 May 2011 21:01)
Forsaken Archer
- Call of the Damned Skeletons TP with FA
- Split Shot reworked to basically be ranged cleave
* Main target takes full, 2 additional targets take 14/21/28/35% damage


To się nazywa buff i to w dodatku ogromny.


Do tej pory moglem w teamfigcie bic czterech przeciwnikow naraz+nakladac na nich frostwolfa+wysysac im mane, teraz bede mogl to robic tylko jednemu celowi. Wlasnie split shot byl najmocniejsza strona fa, bo jako semicarry znacznie lepiej dla jej teamu zdebuffowac 80% przeciwnego teamu, niz robic jakis smiesznie slaby splash w malym aoe.
Split shot bil wszystkie targety za 65% dmgu, a teraz bedzie bil za 35 i to do tego tylko jak ebda stac bardzo blisko siebie.
No, ale ona jest juz od roku nerfiona wiec jakos mnie to nie dziwi.
O kurwa dopiero zauwazylem, ze to nie bedzie splash, tylko jakies gowno, ktore bije maks 2 dodatkowe targety. Jebana kpina.

This post was edited by Saygon on May 20 2011 01:13pm
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold: 53.29
May 20 2011 02:08pm
Poprzednia wersja split shota:

On Attack
Splits attack into 4 separate attacks, each dealing 35 / 45 / 55 / 65% damage.

Może i więcej zadawało wcześniej i miałeś splita na 4, tyle że jak często masz teamfight bez creepów? Prawie nigdy. Nowa wersja jest o tyle lepsza że na główny cel zadajesz pełen dmg przez co szybciej można gp ściągnąć.
Mimo to skill dalej raczej bezużyteczny do ostanich lvli.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2011 02:24pm
Quote (ZipQ @ 20 May 2011 22:08)
Poprzednia wersja split shota:

On Attack
Splits attack into 4 separate attacks, each dealing 35 / 45 / 55 / 65% damage.

Może i więcej zadawało wcześniej i miałeś splita na 4, tyle że jak często masz teamfight bez creepów? Prawie nigdy. Nowa wersja jest o tyle lepsza że na główny cel zadajesz pełen dmg przez co szybciej można gp ściągnąć.
Mimo to skill dalej raczej bezużyteczny do ostanich lvli.


Zawsze mam teamfighty bez creepow, zwlaszcza, ze split focusowal najpierw hero i uzywalo sie go w lategamie, wiec nawet jak jakis creep sie przypaletal to padal na hita i dalej bilo sie przeciwnikow. Fa robi sie coraz bardziej useless.
Go Back To Polska Topic List
Prev18384858687206Next
Add Reply New Topic New Poll