d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev18384858687717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 25 2010 10:50am
Quote (marvolo @ 25 Dec 2010 17:45)
co teraz aktualnie  na święta oglądacie?


Ja po wczorajszym seansie stwierdzilem, ze juz nie ma sensu ogladac anime, bo nigdy nic lepszego nie zobacze i juz nic mnie nie ruszy.
Moge umrzec szczesliwy.
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Dec 25 2010 11:31am
jest taka sprawa: kiedys ogladalem naruto shipuuden, ale potem przestalem a teraz znow chce zaczac ;-x
Pamietam ze bylo to kiedy byla wyprawa po Sasuke(wtedy co chyba chcial walczyc z Itachi)... Moglby mi ktos podac numer odcinka od ktorego powinienem zaczac;d?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 25 2010 11:31am
Quote (ManiakS @ 25 Dec 2010 18:31)
jest taka sprawa: kiedys ogladalem naruto shipuuden, ale potem przestalem a teraz znow chce zaczac ;-x
Pamietam ze bylo to kiedy byla wyprawa po Sasuke(wtedy co chyba chcial walczyc z Itachi)... Moglby mi ktos podac numer odcinka od ktorego powinienem zaczac;d?


Wpisuj na yt numery odcinkow i w ten sposob najszybciej do tego dojdziesz.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 25 2010 11:44am
chinskie bajki
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 25 2010 11:58am
Quote (Shald @ 25 Dec 2010 18:44)
chinskie bajki


To.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 25 2010 12:50pm
teraz biore sie za Ghost In the Shell
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 29 2010 05:08pm
Quote (marvolo @ Dec 25 2010 07:50pm)
teraz biore sie za Ghost In the Shell


ja czekam na 3 sezon darker then black :ph34r: oraz na kontynuację umineko. obydwie serie zostaly zapowiedziane oficjalnie :)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 29 2010 05:10pm
Quote (luksus @ 30 Dec 2010 00:08)
ja czekam na 3 sezon darker then black :ph34r: oraz na kontynuację umineko. obydwie serie zostaly zapowiedziane oficjalnie :)


Waaaat? Iso zapowiedz dtb.
Umineko crap nad crapy.
Wiedzialem, ze beda dalej ciagnac dtb :D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:11pm
darkera z ogromna checia loookne :) az browary kupie :) ...a tak to mogli by drugi sezonik Kaichou wa Maid sama zrobic :)
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:14pm
mam gowniane wrazenie ze wszystko co najlpesze z anime juz widzialem...i drugie ze istnieja gdzies tam jakies perelki o ktorych istnieniu nie mam nawet pojecia (ale raczej starsze produkcje )
Go Back To Polska Topic List
Prev18384858687717Next
Add Reply New Topic New Poll