Quote (CoD_id @ 6 Oct 2011 09:44)
Na tym samym tyle, ze przez internet.
I chyba juz sie skonczylo bo trwalo 2 dni.
Sprzedawca w Empiku ostatnio poinformowal mnie, ze w marcu wszystkie ksiazki beda 3za2 + od teraz zawsze jakas/ies ksiazki w dziale fantasy beda w cenach -25%.
w marcu czy tam kwietniu zawsze sa 3za2 bo jest swiawtowy dzien ksiazki czy cos takiego
aktualnie chyba jest diuna przeceniona, moze skorzystam bo mam tylko 3 tomy (chociaz na trzecim lekko utknalem, klimat bostwa, wizji, jasnowidztwa itd jest jednak dosc meczacy)
aktualnie koncze trzeci tom Kłamcy i po tych wszystkich wielkich sagach itd przydalo mi sie cos na rozluznienie, ksiazke czyta sie nad wyraz przyjemnie i lekko, w sam raz na droge z/do pracy, polecam