d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev18384858687205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 5 2011 01:31pm
Quote (orcon @ Oct 5 2011 07:12pm)
Viserys był dużo młodszy. Miała poślubić Rhaegara - wygrałeś zakład.


Viserysa miala poslubic ksiezniczka z dorne o ile dobrze pamietam.

This post was edited by kefir on Oct 5 2011 01:33pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 6 2011 01:44am
Quote (cOr @ Oct 5 2011 07:13pm)
na czym poelga aktualna 3za2?


Na tym samym tyle, ze przez internet.
I chyba juz sie skonczylo bo trwalo 2 dni.
Sprzedawca w Empiku ostatnio poinformowal mnie, ze w marcu wszystkie ksiazki beda 3za2 + od teraz zawsze jakas/ies ksiazki w dziale fantasy beda w cenach -25%.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 6 2011 09:36am
Quote (CoD_id @ 6 Oct 2011 09:44)
Na tym samym tyle, ze przez internet.
I chyba juz sie skonczylo bo trwalo 2 dni.
Sprzedawca w Empiku ostatnio poinformowal mnie, ze w marcu wszystkie ksiazki beda 3za2 + od teraz zawsze jakas/ies ksiazki w dziale fantasy beda w cenach -25%.


w marcu czy tam kwietniu zawsze sa 3za2 bo jest swiawtowy dzien ksiazki czy cos takiego
aktualnie chyba jest diuna przeceniona, moze skorzystam bo mam tylko 3 tomy (chociaz na trzecim lekko utknalem, klimat bostwa, wizji, jasnowidztwa itd jest jednak dosc meczacy)

aktualnie koncze trzeci tom Kłamcy i po tych wszystkich wielkich sagach itd przydalo mi sie cos na rozluznienie, ksiazke czyta sie nad wyraz przyjemnie i lekko, w sam raz na droge z/do pracy, polecam
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 13 2011 01:12am
Jeszcze ~300 stron ostatniego ogolnodostepnego tomu Koła Czasu i zaczynam tak zachwalanego przez wszystkich Wiedźmina.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Oct 13 2011 04:08am
Posiada ktoś info, kiedy wyjdzie tłumaczenie Dance with Dragons?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 13 2011 04:11am
Quote (orcon @ Oct 13 2011 10:08am)
Posiada ktoś info, kiedy wyjdzie tłumaczenie Dance with Dragons?


z martinowego dzialu wikipedi:

"Taniec ze smokami (A Dance with Dragons (premiera w USA - 12 lipca 2011)) - w Polsce zostanie podzielona na tomy, wydanie pierwszego tomu zapowiedziano na 22 listopada 2011)"
Member
Posts: 715
Joined: Oct 7 2011
Gold: 135.50
Oct 13 2011 04:15am
Quote (Ofner @ Feb 12 2010 02:50pm)
Knaak Richard - Diablo I - Dziedzictwo krwi


niedawno odkopalem to gdzies na polce i tez przeczytalem ^^

Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 13 2011 04:19am
Quote (Paruwka @ Oct 13 2011 10:15am)
niedawno odkopalem to gdzies na polce i tez przeczytalem ^^


bardzo slaba ksiazka
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 13 2011 04:20am
ja teraz pratchetta zajadam, dostałem kilka jego książek
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Oct 13 2011 01:01pm
Quote (CoD_id @ Oct 13 2011 12:11pm)
z martinowego dzialu wikipedi:

"Taniec ze smokami (A Dance with Dragons (premiera w USA - 12 lipca 2011)) - w Polsce zostanie podzielona na tomy, wydanie pierwszego tomu zapowiedziano na 22 listopada 2011)"


To już niedługo, dzięki.
Go Back To Polska Topic List
Prev18384858687205Next
Add Reply New Topic New Poll