Quote (pan_telewizor @ Sat, 29 Aug 2009, 16:42)
robisz tak:
[saronite ore] = ?? gold
i zaraz ci powie ile chce ;DD
dajcie jakis sposob, zeby zapetlic macro, bo uzywam
/cast prospecting
/use icethorn
ale strasznie dlugo schodzi, przez pare minut nawet mi siostra binda klikala i nawet od polowy nie dotarlem, a klikac mi si enie chce
lepszego sposobu nie ma niz to
sciagasz autoit, robisz tego scripta
$hWnd = "World of Warcraft"
$i = 0
Do
ControlSend($hWnd,"","","""{1}")
Sleep(2250)
Until $i = 999999
tooltip($i,"1","1")
i dajesz te macro
/cast milling
/use icethorn
na bind 1
i ci sie milluje w background, mozesz sobie na jsp pisac czy cos
byle tylko okno sie nie nazywalo world of warcraft, czyli np czytanie forum wowa oficjalnego odpada
i btw pisalem juz kilka razy to, ale ja bym sie bal kupowac od chinczykow bezposrednio, kilka razy juz widzialem, ze ludzie dostawali bany za rzekoma wspolprace z gold sellerami
Quote (pan_telewizor @ Sat, 29 Aug 2009, 16:52)
pozer kurwa, na bank masz cos takiego od ores ;| pomoz
zawsze mam na wszystko
This post was edited by Pozer on Aug 29 2009 09:52am