d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev183848586871680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 29 2009 09:44am
Quote (pan_telewizor @ Sat, Aug 29 2009, 05:42pm)
robisz tak:
[saronite ore] = ?? gold

i zaraz ci powie ile chce ;DD

dajcie jakis sposob, zeby zapetlic macro, bo uzywam

/cast prospecting
/use icethorn

ale strasznie dlugo schodzi, przez pare minut nawet mi siostra binda klikala i nawet od polowy nie dotarlem, a klikac mi si enie chce


kliker, k
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2009 09:52am
pozer kurwa, na bank masz cos takiego od ores ;| pomoz
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 29 2009 09:52am
Quote (pan_telewizor @ Sat, 29 Aug 2009, 16:42)
robisz tak:
[saronite ore] = ?? gold

i zaraz ci powie ile chce ;DD

dajcie jakis sposob, zeby zapetlic macro, bo uzywam

/cast prospecting
/use icethorn

ale strasznie dlugo schodzi, przez pare minut nawet mi siostra binda klikala i nawet od polowy nie dotarlem, a klikac mi si enie chce
lepszego sposobu nie ma niz to
sciagasz autoit, robisz tego scripta

$hWnd = "World of Warcraft"
$i = 0
Do
ControlSend($hWnd,"","","""{1}")
Sleep(2250)
Until $i = 999999
tooltip($i,"1","1")

i dajesz te macro
/cast milling
/use icethorn

na bind 1

i ci sie milluje w background, mozesz sobie na jsp pisac czy cos
byle tylko okno sie nie nazywalo world of warcraft, czyli np czytanie forum wowa oficjalnego odpada

i btw pisalem juz kilka razy to, ale ja bym sie bal kupowac od chinczykow bezposrednio, kilka razy juz widzialem, ze ludzie dostawali bany za rzekoma wspolprace z gold sellerami

Quote (pan_telewizor @ Sat, 29 Aug 2009, 16:52)
pozer kurwa, na bank masz cos takiego od ores ;| pomoz
zawsze mam na wszystko :d

This post was edited by Pozer on Aug 29 2009 09:52am
Banned
Posts: 5,114
Joined: Aug 3 2009
Gold: 3.65
Aug 29 2009 09:53am
zrobią kiedyś wow 2?
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2009 11:32am
zrobilem 37 kart, 8 noblesow

Quote (graczjeden @ Sat, Aug 29 2009, 07:33pm)
low, ja wyjebalem insc i jc wzialem :D


wlasnie przez takie scierwo jak ty sie nie da juz na jc zarobic, 40% ludzi na serwerze to ma

This post was edited by pan_telewizor on Aug 29 2009 11:42am
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Aug 29 2009 11:33am
Quote (pan_telewizor @ Sat, Aug 29 2009, 05:32pm)
zrobilem 37 kart, 8 noblesow


low, ja wyjebalem insc i jc wzialem :D

Quote (pan_telewizor @ Sat, Aug 29 2009, 05:32pm)
zrobilem 37 kart, 8 noblesow



wlasnie przez takie scierwo jak ty sie nie da juz na jc zarobic, 40% ludzi na serwerze to ma


sam jestes scierwem, insc u nas jeszcze gorsze, stawiam karte noblesa albo jakis deck i pleb wystawia 50g taniej wystawiam 1c taniej znowu on znowu 50 g taniej i tak cena o ~60% spada, wiec wypierdalaj :(

This post was edited by graczjeden on Aug 29 2009 12:01pm
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Aug 29 2009 12:04pm
Nie wiem czy mi sie zdawalo, ale artisan riding byl 4,5k pare dni temu, dzis zebralem gold a tu niespodzianka i 5k. Wtf?
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 29 2009 12:21pm
Quote (pan_telewizor @ Sat, Aug 29 2009, 07:32pm)
zrobilem 37 kart, 8 noblesow



wlasnie przez takie scierwo jak ty sie nie da juz na jc zarobic, 40% ludzi na serwerze to ma


na kanale d2jsp na 11 graczy 6 ma jc
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2009 12:25pm
Quote (graczjeden @ Sat, Aug 29 2009, 07:33pm)
low, ja wyjebalem insc i jc wzialem :D



sam jestes scierwem, insc u nas jeszcze gorsze, stawiam karte noblesa albo jakis deck i pleb wystawia 50g taniej wystawiam 1c taniej znowu on znowu 50 g taniej i tak cena o ~60% spada, wiec wypierdalaj :(


czekasz na darkmoon i ci sie w pol godziny sprzedaje
/clap
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 29 2009 12:42pm
Quote (myr00n @ Fri, Aug 28 2009, 03:46pm)


Czy ktos wie jak klopotliwa moglaby byc zmiana kraju w danych konta? Gdybym przykladowo zadzwonil do blizza, ze przeprowadzilem sie do UK i podal im jakis adres? Sprawdzili by polaczenie czy pochodzi z danego kraju czy cos? Chcialem porafowac ale stwierdzilem ,ze 2 konta jeszcze spoko ale 3 to juz maly klopot


Ponawiam pytanie. Pozerze ,który zna odpowiedź na wszystko - czekam :hail:
Go Back To Polska Topic List
Prev183848586871680Next
Closed New Topic New Poll