d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18388398408418421715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 26 2013 11:19am
Quote (Xploosiv @ 26 Aug 2013 17:53)
na co ci pvp jak zapewne bedziesz tam natychmiastowo starty jak buty sada?


Buty sada na propsie;)

This post was edited by RoGh on Aug 26 2013 11:19am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 26 2013 11:32am
Quote (AsaroV @ 26 Aug 2013 19:17)
2 stowy? jak kazda gra blizza po premierze
no moze gdzies 189 ale to najmniej


niezłe chujki <_<
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 26 2013 11:55am
co wy kurwa gadacie, hots z 120zl kosztowal. nikt nie kupi diabla po failach wilsona za 20stowy.
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 26 2013 11:55am
Quote (AsaroV @ Aug 26 2013 07:17pm)
2 stowy? jak kazda gra blizza po premierze
no moze gdzies 189 ale to najmniej




ja mysle ze gdzies kolo 150zl to tylko dodatek :)

kolekcjonerka ciekwe ile bedzie kosztowac :)
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 26 2013 12:22pm
za dodatek moge im dac 50 zeta xDC
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 26 2013 01:07pm
Quote (nerok @ 26 Aug 2013 19:22)
za dodatek moge im dac 50 zeta xDC


Powodzenia.
Dodatek u blizza to jednak zazwyczaj nie dlc, a prawie nowa gra. Nie muszę chyba pisać ile jakości diablo 2 dodał lod.
Koło 150zł imo

This post was edited by myr00n on Aug 26 2013 01:09pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 26 2013 02:08pm
Quote (Dekard @ 26 Aug 2013 19:55)
ja mysle ze gdzies kolo 150zl to tylko dodatek :)

kolekcjonerka ciekwe ile bedzie kosztowac :)


CE pewnie 300
Ofc biore :drool:

Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 26 2013 02:10pm
Quote (Sisio @ Aug 26 2013 04:27pm)
Oplaca sie kupowac D3?


Niestety nie. Chciałbym aby było inaczej... :/
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 26 2013 02:45pm
da sie jakos dowiedziec jakiego kto ma maila po samym battletagu ??

This post was edited by Dekard on Aug 26 2013 02:45pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 26 2013 02:46pm
Quote (Dekard @ 26 Aug 2013 21:45)
da sie jakos dowiedziec jakiego kto ma maila po samym battletagu ??


raczej nie
Go Back To Polska Topic List
Prev18388398408418421715Next
Add Reply New Topic New Poll