d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18388398408418421249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 12 2010 09:32am
Quote (Big_Show @ Dec 12 2010 04:58pm)
CZAKO JAKIE JEST
DUZE?


jest zielone
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 12 2010 10:22am
jak myślicie co będzie lepsze ?

2pala
29str
19dex
41life
16@

czy zwykła mara ?

dla vt ofc

statystki z pierwszego amu dadzą mi więcej stats do life ale strace bo lvl
natomiast z marą będzie wiekszy bo lvl ale będe musiał dodać więcej stats

jak myślicie?
z którym będe miał więcej hp ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 12 2010 10:26am
imo ten z 2 pala sk
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Dec 12 2010 10:31am
Quote (Donkotjo @ Dec 12 2010 06:22pm)
jak myślicie co będzie lepsze ?

2pala
29str
19dex
41life
16@

czy zwykła mara ?

dla vt ofc

statystki z pierwszego amu dadzą mi więcej stats do life ale strace bo lvl
natomiast z marą będzie wiekszy bo lvl ale będe musiał dodać więcej stats

jak myślicie?
z którym będe miał więcej hp ?


Bedziesz mial wiecej hp z tym 2 pala raczej, a do tego str+dex duuuuuuzo wiecej :)


Quote (Pokor @ Dec 12 2010 05:03pm)
Jaki ilvl musi miec monarch, zeby jmod był możliwy?


BUMP

Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 12 2010 11:13am
Quote (Pokor @ Dec 12 2010 04:31pm)
Bedziesz mial wiecej hp z tym 2 pala raczej, a do tego str+dex duuuuuuzo wiecej  :)




BUMP


ok ale strace na bo lvl
i nie wiem co da lepiej :(
a nn wydawać 2k by sprawdzić że ma 40hp więcej
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Dec 12 2010 11:15am
Quote (Donkotjo @ Dec 12 2010 04:22pm)
jak myślicie co będzie lepsze ?

2pala
29str
19dex
41life
16@

czy zwykła mara ?

dla vt ofc

statystki z pierwszego amu dadzą mi więcej stats do life ale strace bo lvl
natomiast z marą będzie wiekszy bo lvl ale będe musiał dodać więcej stats

jak myślicie?
z którym będe miał więcej hp ?



ofc ze ten:


2pala
29str
19dex
41life
16@


Member
Posts: 59,033
Joined: May 21 2010
Gold: 3,255.26
Dec 14 2010 02:40am
Mam pytanie:
Czy upped ww 210ed mają max. 210defa?
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 14 2010 02:48am
eloszka, opyla sie zaczynac grac w diabla na scl? mam ochote pograc, sa w kurwe lagi i same boty czy niektorzy graja normalnie i da sie?
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 14 2010 02:50am
Quote (Dysproz @ Dec 14 2010 08:40am)
Mam pytanie:
Czy upped ww 210ed mają max. 210defa?


Nie, 201 maja total perfect upg waterwalki.
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold: 515.00
Dec 14 2010 04:06am
Nurtuje mnie jedno pytanko.

A mianowicie mam kilkanaście CD-Keyów do D2+D2 LoD i jakieś ~+/- 10 jest zbanowane permamentnie. Lecz bany złapałem grając na Dodatku. To klucze z Classica są aktywne ? Czy jak banują to oba na raz ?
Go Back To Polska Topic List
Prev18388398408418421249Next
Add Reply New Topic New Poll