Quote (2007 @ 26 Aug 2013 16:19)
Zgodziłbym się z Tobą w dniu premiery, ale nie dziś. Od dnia premiery d3 zaczęło ewoluować (i nadal ewoluuje) w dobrą stronę, przynajmniej jeśli chodzi o tryb PvM.
po przebytej deewolucji z Diabla na glizde, minie sporo czasu zanim dojdzie do poziomu chochlika bo narazie nie widac zeby to mialo rencuw ani noguw
