☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
837
838
839
840
841
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 192976
Replies: 12489
Track Topic
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#8381
Dec 11 2010 04:11am
Quote (zBOAz @ Dec 11 2010 11:15am)
Donkotjo, zeby wbic 96lvl to wcale nie potrzebujesz dużo czasu
Po co Ci jakiś bot
no chyba nie
ja od 80-95 exipiłem za pomocą kolegi i za szybko to w sumie nie szło.
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#8382
Dec 11 2010 04:25am
Quote (mysk8er @ Dec 11 2010 10:11am)
no chyba nie
ja od 80-95 exipiłem za pomocą kolegi i za szybko to w sumie nie szło.
95-96 to 3 dni expienia.
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#8383
Dec 11 2010 04:26am
Quote (maxmati @ Dec 11 2010 12:25pm)
95-96 to 3 dni expienia.
3dni po 24h czy inaczej?
tak czy siak to jest to nudne i monotonne.
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#8384
Dec 11 2010 04:27am
Quote (mysk8er @ Dec 11 2010 10:26am)
3dni po 24h czy inaczej?
tak czy siak to jest to nudne i monotonne.
W całe 24h to pewnie wbiłbys 95-96, 3 dni takiego normalnego ( 100brs+ ). Do tego robisz cs/nila lub po prostu szukasz es.. żaden wyczyn.
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#8385
Dec 11 2010 08:02am
Quote (maxmati @ Dec 11 2010 12:27pm)
W całe 24h to pewnie wbiłbys 95-96, 3 dni takiego normalnego ( 100brs+ ). Do tego robisz cs/nila lub po prostu szukasz es.. żaden wyczyn.
cs lepsze, imo ok 12 h potrzeba 95-96
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#8386
Dec 11 2010 08:08am
Quote (Pokor @ Dec 11 2010 02:02pm)
cs lepsze, imo ok 12 h potrzeba 95-96
Pamiętam jak biłem lvl na klasyku, to mnie aż drgawki jak miałem mniej niż 10% HP : D
Ale dobiłem 97 lvl.
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#8387
Dec 11 2010 08:15am
Quote (MadZombie @ Dec 11 2010 02:08pm)
Pamiętam jak biłem lvl na klasyku, to mnie aż drgawki jak miałem mniej niż 10% HP : D
Ale dobiłem 97 lvl.
Tu chodzi o cs + d, a nie cs jak na cl.
KoYteCk
Member
Posts: 13,568
Joined: Aug 27 2006
Gold
:
2,341.00
#8388
Dec 12 2010 05:25am
Witam. Ma ktos moze itemki jakies dla barba na csy za free lub za symboliczna oplata?
Big_Show
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold
:
43.47
Warn: 40%
#8389
Dec 12 2010 08:58am
CZAKO JAKIE JEST
DUZE?
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#8390
Dec 12 2010 09:03am
Jaki ilvl musi miec monarch, zeby jmod był możliwy?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
837
838
839
840
841
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact