d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18378388398408411249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 11 2010 04:11am
Quote (zBOAz @ Dec 11 2010 11:15am)
Donkotjo, zeby wbic 96lvl to wcale nie potrzebujesz dużo czasu :) Po co Ci jakiś bot ;)


no chyba nie :O

ja od 80-95 exipiłem za pomocą kolegi i za szybko to w sumie nie szło.
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 11 2010 04:25am
Quote (mysk8er @ Dec 11 2010 10:11am)
no chyba nie :O

ja od 80-95 exipiłem za pomocą kolegi i za szybko to w sumie nie szło.


95-96 to 3 dni expienia.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 11 2010 04:26am
Quote (maxmati @ Dec 11 2010 12:25pm)
95-96 to 3 dni expienia.


3dni po 24h czy inaczej?

tak czy siak to jest to nudne i monotonne.
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 11 2010 04:27am
Quote (mysk8er @ Dec 11 2010 10:26am)
3dni po 24h czy inaczej?

tak czy siak to jest to nudne i monotonne.


W całe 24h to pewnie wbiłbys 95-96, 3 dni takiego normalnego ( 100brs+ ). Do tego robisz cs/nila lub po prostu szukasz es.. żaden wyczyn.
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Dec 11 2010 08:02am
Quote (maxmati @ Dec 11 2010 12:27pm)
W całe 24h to pewnie wbiłbys 95-96, 3 dni takiego normalnego ( 100brs+ ). Do tego robisz cs/nila lub po prostu szukasz es.. żaden wyczyn.


cs lepsze, imo ok 12 h potrzeba 95-96
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 11 2010 08:08am
Quote (Pokor @ Dec 11 2010 02:02pm)
cs lepsze, imo ok 12 h potrzeba 95-96


Pamiętam jak biłem lvl na klasyku, to mnie aż drgawki jak miałem mniej niż 10% HP : D
Ale dobiłem 97 lvl.
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 11 2010 08:15am
Quote (MadZombie @ Dec 11 2010 02:08pm)
Pamiętam jak biłem lvl na klasyku, to mnie aż drgawki jak miałem mniej niż 10% HP : D
Ale dobiłem 97 lvl.


Tu chodzi o cs + d, a nie cs jak na cl.
Member
Posts: 13,568
Joined: Aug 27 2006
Gold: 2,341.00
Dec 12 2010 05:25am
Witam. Ma ktos moze itemki jakies dla barba na csy za free lub za symboliczna oplata?
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Dec 12 2010 08:58am
CZAKO JAKIE JEST
DUZE?
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Dec 12 2010 09:03am
Jaki ilvl musi miec monarch, zeby jmod był możliwy?
Go Back To Polska Topic List
Prev18378388398408411249Next
Add Reply New Topic New Poll