d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18368378388398401249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 8 2010 02:24pm
Quote (miki2387 @ Dec 7 2010 06:07pm)
Jak warden jest wlaczony to tak.


ale tylko podacz używania ?
sprawa wygląda tak:
chcem wbić 95-96 lvl ale nie mam czasu bo pracuje a nie mam zamiaru wydawać xxx fg za lsa
więc troszke by mi pochodził a później zostane legit playerem
na eq mam zamiar wydać xxk fg więc troszke lipa jak by to wszystko przepadło bo żałowałem na lsa fg
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Dec 8 2010 06:55pm
Quote (Donkotjo @ Dec 8 2010 10:24pm)
ale tylko podacz używania ?
sprawa wygląda tak:
chcem wbić 95-96 lvl ale nie mam czasu bo pracuje a nie mam zamiaru wydawać xxx fg za lsa
więc troszke by mi pochodził a później zostane legit playerem 
na eq mam zamiar wydać xxk fg więc troszke lipa jak by to wszystko przepadło bo żałowałem na lsa fg


zawsze mozesz zrezygnowac ze wbijania lvlu :)
Albo inaczej: Kup sobie średnie eq, a jak wyexpisz, to zmienisz na lepsze

This post was edited by Pokor on Dec 8 2010 06:59pm
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 9 2010 05:20am
jaki jest perf def na upnietych vipermagach ?

wie ktos :lol:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 9 2010 05:45am
Diablo 2 to byla mega wypasna gra. Mialem dodatek "mocne potworki" xD i czesto wypadaly zielone itemki xD Za trojce na koszmarze byl caly niesmiertelny krol dla barbara :]
Ehhh to byly czasy , teraz juz takich gier nie robia ;]
Member
Posts: 8,275
Joined: Jul 8 2006
Gold: 3.25
Dec 9 2010 05:50am
Quote (Reksio91 @ Dec 9 2010 12:20pm)
jaki jest perf def na upnietych vipermagach ?

wie ktos :lol:


1054 z tego co pamietam
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 9 2010 05:52am
Quote (pondrac @ Dec 9 2010 12:50pm)
1054 z tego co pamietam


1052 wyszlo ;<
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 9 2010 07:17am
Quote (Donkotjo @ Dec 8 2010 10:24pm)
ale tylko podacz używania ?
sprawa wygląda tak:
chcem wbić 95-96 lvl ale nie mam czasu bo pracuje a nie mam zamiaru wydawać xxx fg za lsa
więc troszke by mi pochodził a później zostane legit playerem 
na eq mam zamiar wydać xxk fg więc troszke lipa jak by to wszystko przepadło bo żałowałem na lsa fg


a kogo robisz? :rolleyes:
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Dec 9 2010 11:18pm
szukam kolesia ktory mial acc pro_kuratorr ktos moze ma z nim kontakt?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Dec 11 2010 02:14am
Quote (Donkotjo @ 8 Dec 2010 22:24)
ale tylko podacz używania ?
sprawa wygląda tak:
chcem wbić 95-96 lvl ale nie mam czasu bo pracuje a nie mam zamiaru wydawać xxx fg za lsa
więc troszke by mi pochodził a później zostane legit playerem 
na eq mam zamiar wydać xxk fg więc troszke lipa jak by to wszystko przepadło bo żałowałem na lsa fg


Nie tylko podczas uzywania, przy nastepnej fali banowania pewnie tez bys zostal zbanowany.
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 11 2010 03:15am
Donkotjo, zeby wbic 96lvl to wcale nie potrzebujesz dużo czasu :) Po co Ci jakiś bot ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev18368378388398401249Next
Add Reply New Topic New Poll