Quote (miki2387 @ Dec 7 2010 06:07pm)
Jak warden jest wlaczony to tak.
ale tylko podacz używania ?
sprawa wygląda tak:
chcem wbić 95-96 lvl ale nie mam czasu bo pracuje a nie mam zamiaru wydawać xxx fg za lsa
więc troszke by mi pochodził a później zostane legit playerem
na eq mam zamiar wydać xxk fg więc troszke lipa jak by to wszystko przepadło bo żałowałem na lsa fg