☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
835
836
837
838
839
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334669
Replies: 17149
Track Topic
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#8361
Aug 23 2013 09:41am
Quote (RoGh @ 23 Aug 2013 16:39)
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy, nephalem trial, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.
Kupuje konto dzisiaj
ruski2516
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
650.00
#8362
Aug 23 2013 10:11am
Quote (RoGh @ Aug 23 2013 04:39pm)
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy,
nephalem trial
, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.
to cos zwiazanego z pvp?
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#8363
Aug 23 2013 10:24am
Quote (ruski2516 @ 23 Aug 2013 17:11)
to cos zwiazanego z pvp?
pierwsze minuty linku zamieszczonego przez swartora.
Dekard
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8364
Aug 23 2013 10:33am
Quote (RoGh @ Aug 23 2013 05:39pm)
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy, nephalem trial, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.
tylko ten patch bedzie w grudniu
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#8365
Aug 23 2013 10:35am
Quote (Dekard @ 23 Aug 2013 17:33)
tylko ten patch bedzie w grudniu
wyczytales to od polaczkowych płaczków na forum bnetu?
Dekard
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8366
Aug 23 2013 10:36am
Quote (Xploosiv @ Aug 23 2013 06:35pm)
wyczytales to od polaczkowych płaczków na forum bnetu?
nie pisali ze patch wydadza po blizzconie dolicz sobie jeszcze z 2 tygodnie min na ptr i bedzie grudzien
M4ciek
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold
:
14,909.00
#8367
Aug 25 2013 02:05am
Pokażcie jakieś linki jak teraz powinien barb wyglądać
Może sobie pogram trochę i powbijam paragony?
spike44
Member
Posts: 14,426
Joined: Jul 22 2008
Gold
:
140.00
#8368
Aug 25 2013 03:03am
Quote (M4ciek @ 25 Aug 2013 09:05)
Pokażcie jakieś linki jak teraz powinien barb wyglądać
Może sobie pogram trochę i powbijam paragony?
http://www.diabloprogress.com/hero/spike1771-2704/kargul/17579980
np
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#8369
Aug 25 2013 10:45am
zaczyna ktos ze mna hc od 0??
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#8370
Aug 25 2013 10:47am
Quote (nerok @ 25 Aug 2013 17:45)
zaczyna ktos ze mna hc od 0??
pm bushlick
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
835
836
837
838
839
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact