d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1835836837838839875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jul 11 2017 07:06am
Kurwa juz nie lecmy cebulą. Jak chcecie windowsa to przeciez 300zl na system to nie jakis wydatek...
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 11 2017 07:15am
Ja mam za darmo...
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Jul 11 2017 07:15am
Jestes Polakiem zatem jestes podludziem.

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on Jul 11 2017 07:15am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 11 2017 07:16am
Quote (Nothus @ 11 Jul 2017 14:06)
Kurwa juz nie lecmy cebulą. Jak chcecie windowsa to przeciez 300zl na system to nie jakis wydatek...

Z tego co widzę boxowe pro chodzą po 900+ zł, a OEM za 600+ zł. Poza tym masz rację, nie lećmy z cebulą. :P
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Jul 11 2017 07:25am
No lepiej kupić podrobione klucze na aledrogo za 300zł. Bo przecież taniej niż w sklepie który ma status developera Microsoft.
To nie jest cebula. :thumbsup:
Ci Janusze z Opola sprzedawali z certyfikatem autentyczności na dużą skalę: http://next.gazeta.pl/next/7,151243,21374508,sprzedawali-pirackie-klucze-do-produktow-microsoft-zaplaca.html

This post was edited by yaro on Jul 11 2017 07:29am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 11 2017 07:26am
Quote (yaro @ 11 Jul 2017 14:25)
No lepiej kupić podrobione klucze na ***. Bo przecież taniej niż w sklepie który ma status developera Microsoft.
To nie jest cebula. :thumbsup:
Ci Janusze z Olsztyna sprzedawali z certyfikatem autentyczności na dużą skalę: http://next.gazeta.pl/next/7,151243,21374508,sprzedawali-pirackie-klucze-do-produktow-microsoft-zaplaca.html

Przecież nikt nie chce z alledrogo. Win 10 za 5 zł tam jest, seems legit. :D Jedyne wątpliwości jakie mam, to czy będzie działać mi dźwiękówka, bo mam dość egzotyczną. Trochę żal wyjebać 1000 zł i jechać na integralce. :( Pozostaje chyba tylko pożyczyć sobie dziesiątkę i sprawdzić...

This post was edited by Xasthur on Jul 11 2017 07:29am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 11 2017 07:32am
Quote (Xasthur @ 11 Jul 2017 14:26)
Przecież nikt nie chce z alledrogo. Win 10 za 5 zł tam jest, seems legit. :D Jedyne wątpliwości jakie mam, to czy będzie działać mi dźwiękówka, bo mam dość egzotyczną. Trochę żal wyjebać 1000 zł i jechać na integralce. :( Pozostaje chyba tylko pożyczyć sobie dziesiątkę i sprawdzić...


jak nie będziesz na nim grał, a win7 jest w zauważalnie niższej cenie to możesz brać 7 bo aż tak dużych różnic w działaniu systemu nie ma. sklep jest pusty, aplikacje MS spoko, ale bez zachwytów. boli jedynie dłuższe wsparcie dla 10.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 11 2017 07:37am
Quote (Elfisher @ 11 Jul 2017 14:32)
jak nie będziesz na nim grał, a win7 jest w zauważalnie niższej cenie to możesz brać 7 bo aż tak dużych różnic w działaniu systemu nie ma. sklep jest pusty, aplikacje MS spoko, ale bez zachwytów. boli jedynie dłuższe wsparcie dla 10.

Oczywiście gierki na propsie, nie mam dziewczyny. :D Generalnie zakup starszego OS-a mija się z celem, ze względu na wsparcie właśnie.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jul 11 2017 08:12am
Quote (Xasthur @ 11 Jul 2017 15:16)
Z tego co widzę boxowe pro chodzą po 900+ zł, a OEM za 600+ zł. Poza tym masz rację, nie lećmy z cebulą. :P


Nie znam oficjalnych cen, bo ostatni raz płaciłem bodajże 370zł za siódemkę w sklepie MS. 900+ to imo już strzał w kolano, wręcz zmusza niektórych do piracenia, bo cena jest zaporowa - 50% wartości przeciętnego sprzętu w Polsce xD
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 11 2017 08:21am
Quote (Nothus @ 11 Jul 2017 15:12)
Nie znam oficjalnych cen, bo ostatni raz płaciłem bodajże 370zł za siódemkę w sklepie MS. 900+ to imo już strzał w kolano, wręcz zmusza niektórych do piracenia, bo cena jest zaporowa - 50% wartości przeciętnego sprzętu w Polsce xD

Niby tak, ale większość zadowoli się wersją home, a ta już jest bliska budżetowi, o którym wspomniałeś. Chuj tam, odłożę to jeszcze.
Go Back To Polska Topic List
Prev1835836837838839875Next
Add Reply New Topic New Poll