☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
835
836
837
838
839
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 192971
Replies: 12489
Track Topic
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#8361
Dec 7 2010 10:26am
ile wart jool 57ar/9str/9dex/8 life ?
AlCapoone
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold
:
15.00
#8362
Dec 7 2010 10:28am
Quote (matik25 @ Dec 7 2010 05:26pm)
ile wart jool 57ar/9str/9dex/8 life ?
xx fg.
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#8363
Dec 7 2010 10:29am
Quote (AlCapoone @ Dec 7 2010 06:28pm)
xx fg.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#8364
Dec 7 2010 10:30am
Quote (matik25 @ Dec 7 2010 04:26pm)
ile wart jool 57ar/9str/9dex/8 life ?
nic
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#8365
Dec 7 2010 10:31am
Quote (kacperq @ Dec 7 2010 06:30pm)
nic
gz
AlCapoone
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold
:
15.00
#8366
Dec 7 2010 10:32am
Quote (matik25 @ Dec 7 2010 05:29pm)
gdzie xx to może być również 0
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#8367
Dec 7 2010 10:36am
Quote (AlCapoone @ Dec 7 2010 06:32pm)
gdzie xx to może być również 0
lub 10000000. Czyli w sumie nie wyceniłeś :)) Ale i tak thx o.O
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#8368
Dec 7 2010 12:04pm
Quote (matik25 @ Dec 7 2010 06:36pm)
lub 10000000. Czyli w sumie nie wyceniłeś :)) Ale i tak thx o.O
OK, 10000000 sklada sie z dwóch cyfr...
Redel_To_Wielki_Biedag_Nom
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#8369
Dec 7 2010 12:05pm
czy jak używam kolegi
szansa na bana jest tylko podczas używania ?
czy nawet jak raz użyje to jest szansa stracić acc
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#8370
Dec 7 2010 12:07pm
Quote (Donkotjo @ 7 Dec 2010 20:05)
czy jak używam kolegi
szansa na bana jest tylko podczas używania ?
czy nawet jak raz użyje to jest szansa stracić acc
Jak warden jest wlaczony to tak.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
835
836
837
838
839
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact