Quote (RoGh @ Aug 22 2013 08:33pm)
Pod katem pve ten wywiad brzmi bardzo dobrze, nephalem trial to kolejna spoko opcja, razem z loot runami, loot 2.0, endless paragon lvl i 5 aktem (jeżeli faktycznie będzie mroczny to zamknie usta paru niezadowolonym). Mam nadzieje, ze wiele end gejmowych itemow będzie tylko account-bound, tak jak teraz kilka części armora z craftow.
Drugiej postaci dorzuconej nie będzie. Martwi mnie gadka o pvp "szukamy tego co będzie najlepsze dla diablo 3" czyli pewnie nadal wolna amerykanka bez chociażby namiastki e-sportu w postaci możliwości doboru drużyn, nawet jeżeli to tylko nędzne 2v2. Obym sie mylił.
jak areny byly 3v3 to mysle ze pvp tez bedzie 3v3 ;d
This post was edited by AsaroV on Aug 22 2013 01:08pm