d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18348358368378381715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Aug 22 2013 01:08pm
Quote (RoGh @ Aug 22 2013 08:33pm)
Pod katem pve ten wywiad brzmi bardzo dobrze, nephalem trial to kolejna spoko opcja, razem z loot runami, loot 2.0, endless paragon lvl i 5 aktem (jeżeli faktycznie będzie mroczny to zamknie usta paru niezadowolonym). Mam nadzieje, ze wiele end gejmowych itemow będzie tylko account-bound, tak jak teraz kilka części armora z craftow.
Drugiej postaci dorzuconej nie będzie. Martwi mnie gadka o pvp "szukamy tego co będzie najlepsze dla diablo 3" czyli pewnie nadal wolna amerykanka bez chociażby namiastki e-sportu w postaci możliwości doboru drużyn, nawet jeżeli to tylko nędzne 2v2. Obym sie mylił.


jak areny byly 3v3 to mysle ze pvp tez bedzie 3v3 ;d

This post was edited by AsaroV on Aug 22 2013 01:08pm
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 22 2013 01:47pm
Quote (blejdowy @ Aug 22 2013 08:34pm)
jakiego zasobu uzywa cursader? Jak sie Regenruje?


Z tego co było widać filmiku działa jak barb, z tym, że nie ubywa mu zasobu.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 22 2013 03:01pm
aciually gram sobie teraz w diablo barbem, fajnie mi sie gra, poki co mam 2x 1h mieczyki i karam mocno, jestem na nightmare pierwszy akt, nie ma lekko!
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 22 2013 06:20pm


:drool:
Member
Posts: 14,555
Joined: Dec 5 2008
Gold: 27,321.00
Aug 22 2013 07:31pm
Quote (RoGh @ 22 Aug 2013 18:33)
Pod katem pve ten wywiad brzmi bardzo dobrze, nephalem trial to kolejna spoko opcja, razem z loot runami, loot 2.0, endless paragon lvl i 5 aktem (jeżeli faktycznie będzie mroczny to zamknie usta paru niezadowolonym). Mam nadzieje, ze wiele end gejmowych itemow będzie tylko account-bound, tak jak teraz kilka części armora z craftow.
Drugiej postaci dorzuconej nie będzie. Martwi mnie gadka o pvp "szukamy tego co będzie najlepsze dla diablo 3" czyli pewnie nadal wolna amerykanka bez chociażby namiastki e-sportu w postaci możliwości doboru drużyn, nawet jeżeli to tylko nędzne 2v2. Obym sie mylił.


wiec tylko powodzonka i sukcesów życze :rofl:

This post was edited by aga_2 on Aug 22 2013 07:33pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Aug 23 2013 02:54am
Quote (Swartor @ 23 Aug 2013 02:20)
http://www.youtube.com/watch?v=iUSp_gR7VaI

:drool:

Nie rozumiem jarania się skillami na tym etapie. Na filmach wyglądają świetnie, ale może się okazać, że są tak samo przydatne jak np. call of the ancients u barba.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 23 2013 02:57am
Quote (Xasthur @ 23 Aug 2013 10:54)
Nie rozumiem jarania się skillami na tym etapie. Na filmach wyglądają świetnie, ale może się okazać, że są tak samo przydatne jak np. call of the ancients u barba.


nie można spierdolić tego samego dwa razy


chyba
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 23 2013 09:39am
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy, nephalem trial, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 23 2013 09:40am
Quote (RoGh @ Aug 23 2013 05:39pm)
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy, nephalem trial, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.


nie gralem z 6-7 miesiecy.
Moglby ktos dac mi info TL:DR oczywko co bedzie zmienione? Uzywam przyjaciol i chodzi mi glownie czy mi sie oplaca wracac do tej gry i czy bedzie mozna znowu trzaskac kaske na d3.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 23 2013 09:41am
Quote (RoGh @ 23 Aug 2013 16:39)
Dopiero teraz wyczytałem, ze loot runy, nephalem trial, loot 2.0 i nowy paragon system maja być w patchu najbliższym.


kiedy ten patch bedzie na ptr? i to bedzie patch juz pre ros czy posmakujemy jeszcze jakichs nowosci przed dodatkiem?
Go Back To Polska Topic List
Prev18348358368378381715Next
Add Reply New Topic New Poll