d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1833834835836837875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 4 2017 12:58pm
144Hz to lipa, najlepiej to tak 400+
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Jul 4 2017 01:46pm
Quote (Elfisher @ Jul 4 2017 12:58pm)
144Hz to lipa, najlepiej to tak 400+


do 1000 lepiej jeszcze chyba
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 5 2017 09:19am
Quote (nomadwgk @ 4 Jul 2017 03:00)
http://imgur.com/a/VmSIS
Nowa karta dzis zakupiona :evil:
Starego 390x ojebalem praktycznie za tyle samo co kupilem 2 lata temu bo kazdy napierdala ethreum coins.


Nie miales problemu z zakupem przez te faze na etherum? W polszy tak sie rzucili, ze nic nie ma z mid-high endu.
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Jul 5 2017 10:02am
Quote (markov @ Jul 5 2017 09:19am)
Nie miales problemu z zakupem przez te faze na etherum? W polszy tak sie rzucili, ze nic nie ma z mid-high endu.


Kart AMD w ogóle nie ma w sklepach, NVIDIA ma tylko praktycznie high end dostępny, 1070 w zwyż , ale po takich cenach że nie opłaca się ich kupić. R9 390( to powyżej) x sprzedałem na ebay za 375$ a kupiłem go za 400$ 2 lata temu, więc w sumie upgrade do 1080Ti kosztowała mnie 200$( open box).
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 5 2017 10:18am
Moja karta poszła o 900zł w górę w stosunku do ceny, kiedy ją kupowałem :lol: Ciężki gnój zasiał mining na rynku.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 5 2017 12:40pm
Quote (RavenN @ Jul 5 2017 05:18pm)
Moja karta poszła o 900zł w górę w stosunku do ceny, kiedy ją kupowałem :lol: Ciężki gnój zasiał mining na rynku.


składałem znajomemu kompa z jakiś radkiem 2 tyg temu. cena 450, dzisiaj 700 :D
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Jul 9 2017 12:03pm
Oddałem w cholerę tego reference 1080 TI, temperatury w stresie ponad 83C, a jak podkręciłem wiatrak to dosłownie suszarka. Dołożyłem parę groszy i kupiłem Ti od Gigabyte. Masywna karta na 3 sloty :0 ale wygląda zacnie.

https://imgur.com/JONAUPX
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 9 2017 02:37pm
Quote (l1pa @ 5 Jul 2017 20:40)
składałem znajomemu kompa z jakiś radkiem 2 tyg temu. cena 450, dzisiaj 700 :D


Zastanawia mnie czy na miningu GPU rzeczywiście można natrzepać $$ czy ludzi po prostu popierdoliło.
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Jul 9 2017 02:50pm
Quote (RavenN @ Jul 9 2017 10:37pm)
Zastanawia mnie czy na miningu GPU rzeczywiście można natrzepać $$ czy ludzi po prostu popierdoliło.
Gdzies na pclabie maja o tym artykul. O ile pamietam to trzeba min. pol roku dzien w dzien kopac. po tym czasie zaczniesz zarabiac wychodzic na plus

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on Jul 9 2017 02:51pm
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Jul 9 2017 02:54pm
Quote (RavenN @ Jul 9 2017 10:37pm)
Zastanawia mnie czy na miningu GPU rzeczywiście można natrzepać $$ czy ludzi po prostu popierdoliło.



wszystko zalezy od kursu kryptowalut
i taka podstawowa koparka to nie 1 gpu tylko 5,7 albo duzo wiecej
Go Back To Polska Topic List
Prev1833834835836837875Next
Add Reply New Topic New Poll