Quote (markov @ Jul 5 2017 09:19am)
Nie miales problemu z zakupem przez te faze na etherum? W polszy tak sie rzucili, ze nic nie ma z mid-high endu.
Kart AMD w ogóle nie ma w sklepach, NVIDIA ma tylko praktycznie high end dostępny, 1070 w zwyż , ale po takich cenach że nie opłaca się ich kupić. R9 390( to powyżej) x sprzedałem na ebay za 375$ a kupiłem go za 400$ 2 lata temu, więc w sumie upgrade do 1080Ti kosztowała mnie 200$( open box).