d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18338348358368371249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 2 2010 07:58am
jak zrobic w GADZIEJ skorze 3 sox jak ma ed ?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 2 2010 07:58am
Quote (l1pa @ 2 Dec 2010 14:58)
jak zrobic w GADZIEJ skorze 3 sox jak ma ed ?


Nie da rady.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 2 2010 07:59am
Quote (crunk_mp @ Dec 2 2010 02:58pm)
Nie da rady.


jak nie da rady ? 4 bede u larzuka ? czy max w niej jes 3 ?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 2 2010 08:00am
Quote (l1pa @ 2 Dec 2010 14:59)
jak nie da rady ? 4 bede u larzuka ? czy max w niej jes 3 ?


4 u Larzuka.
Member
Posts: 3,420
Joined: Nov 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 2 2010 11:10am
Za ile mozna kupic jakas tania eni? mam 23fg kupie za to jakas? Moze ktos ma?
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Dec 2 2010 01:13pm
Quote (Pele10 @ Dec 2 2010 07:10pm)
Za ile mozna kupic jakas tania eni? mam 23fg kupie za to jakas? Moze ktos ma?


ld? ^^

sam ber i jah kosztuja razem okolo 40 fg, wiec nie kupisz raczej za 23 fg (jezeli ld) :D
Member
Posts: 14,423
Joined: Nov 9 2005
Gold: 210.64
Trader: Trusted
Dec 2 2010 04:08pm
Ktos zrobilby pare tombrunow na classiku ?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Dec 2 2010 04:26pm
Quote (ko-wal @ Dec 2 2010 10:08pm)
Ktos zrobilby pare tombrunow na classiku ?

lindur not lindur ?
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Dec 3 2010 10:53am
może ktoś podać link do strategii dla soso mf, tylko tak minimum 600 MF. Bardzo bym prosił :) Szukam i szukam ale na razie nic ciekawego nie znalazłem.
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2010 11:46am
Iso nazwy kanalow brs scnl
Go Back To Polska Topic List
Prev18338348358368371249Next
Add Reply New Topic New Poll