Quote (TommyG @ 22 Aug 2013 13:00)
A mnie to nie przeszkadza ,nie mam czasu siedziec i nołlajfić cale dnie,mam zycie poza grą i dzieki botom bez zadnego problemu moge ubrać swoje postacie tak żeby grac na wyższych mp.tak było w d2 i tak jest w d3.
Quote (heron79 @ 22 Aug 2013 14:02)
Prawda
Traca na tym glownie nolifey, a dla casuali to same korzysci.
dupcenie w terenie,
no chyba, że Wy czerpiecie radość z gry TYLKO na najwyższych poziomach i TYLKO w endgameowym gearze
przy czym nadal uwazam, ze nie o to chodzi w tym wszystkim