d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1832833834835836875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 2 2017 05:36pm
Poratujcie. :(

Padła mi mysz bezprzewodowa Logitecha G602 po 3 latach i zastanawiam się na co wymienić..z jednej strony chętnie znowu bym tę mysz kupił mimo wszystko, ale tak naprawdę wszystkie te boczne przyciski są mi zbędne, mysz swoje też kosztuje i nie wiem czy może jednak jest coś tańszego wartego uwagi?

Przed G602 miałem 'epizod' z Gigabyte ECO600 za też nie małą kwotę, bo ~100 zł, a nie nadawało się to do niczego, złom totalny, nie dość, że toporna, to po prostu lagi, sprawdzane nawet na innym komputerze, ostatecznie oddałem.

No i nie wiem czy tańsza bezprzewodowa niż ta G602 się w ogóle sprawdzi? Konkretnie myślałem o prawie 2x tańszej Logitech M705 Marathon. Ewentualnie na równi coś z G602 albo nieco wyżej np. MX Performance?

Musi być bezprzewodowa, około 1.5-2m od odbiornika, G602 niczym nie ustępował w precyzji kablowej myszce, dlatego tak ją pokochałem..póki działała. Szkoda się rozpisywać czemu taka odległość i czemu bezprzewodowa, no ale to jest warunek absolutny.

Głównie przeglądanie internetu, office, wpisy na d2jsp oraz sporadycznie granie (parę gier na SP, które nie mają natywnego wsparcia dla pada X360, nic więcej w tym zakresie); żadnego multiplayera.

This post was edited by PQA on May 2 2017 05:39pm
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
May 2 2017 06:38pm
generalnie polecam logitecha. mx performance kupilem w 2011 roku, dziala do dzisiaj. doczekala sie nawet jakiegos nowszego modelu ale jak znajdziesz ta myche w dobrej cenie to bierz. dwa dodatkowe klawisze w pelni programowalne + rolka ktora sie swobodnie kreci bez tego zjebanego przeskakiwania. jak dla mnie 10/10, jak sie spierdoli to pewnie kupie sobie druga taka sama.
ewentualnie mozesz przycebulic i poszukac tanszego logitecha.
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
May 3 2017 04:44am
Quote (Elfisher @ 3 May 2017 02:38)
generalnie polecam logitecha. mx performance kupilem w 2011 roku, dziala do dzisiaj. doczekala sie nawet jakiegos nowszego modelu ale jak znajdziesz ta myche w dobrej cenie to bierz. dwa dodatkowe klawisze w pelni programowalne + rolka ktora sie swobodnie kreci bez tego zjebanego przeskakiwania. jak dla mnie 10/10, jak sie spierdoli to pewnie kupie sobie druga taka sama.
ewentualnie mozesz przycebulic i poszukac tanszego logitecha.


Też mam tego logitecha kilka lat i jest ok, ale miałem chyba ze 4 inne myszki logitecha i wszystkie sie dość szybko zjebały...
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
May 3 2017 05:43am
Quote (Elfisher @ May 3 2017 02:38am)
generalnie polecam logitecha. mx performance kupilem w 2011 roku, dziala do dzisiaj. doczekala sie nawet jakiegos nowszego modelu ale jak znajdziesz ta myche w dobrej cenie to bierz. dwa dodatkowe klawisze w pelni programowalne + rolka ktora sie swobodnie kreci bez tego zjebanego przeskakiwania. jak dla mnie 10/10, jak sie spierdoli to pewnie kupie sobie druga taka sama.
ewentualnie mozesz przycebulic i poszukac tanszego logitecha.
mialem. pochodzil i przestal mi dzialac :D a nigdy nie spadl na ziemie

This post was edited by zemnolepiejniezadzierajj on May 3 2017 05:44am
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 3 2017 06:43am
Quote (Elfisher @ May 3 2017 01:38am)
generalnie polecam logitecha. mx performance kupilem w 2011 roku, dziala do dzisiaj. doczekala sie nawet jakiegos nowszego modelu ale jak znajdziesz ta myche w dobrej cenie to bierz. dwa dodatkowe klawisze w pelni programowalne + rolka ktora sie swobodnie kreci bez tego zjebanego przeskakiwania. jak dla mnie 10/10, jak sie spierdoli to pewnie kupie sobie druga taka sama.
ewentualnie mozesz przycebulic i poszukac tanszego logitecha.


W OleOle jest G602 za 266 zł, ale VisaCheckout -50 zł przy zakupie za 250 zł+ w OleOle, czyli do zapłaty:
216 zł.

Na Alledrogo te wszystkie aukcje po 190-210 zł to jakieś powystawowe/używane sztuki na dole aukcji opisane. Tak to w sklepach strasznie droga ta mysz. :/

Nie wiem czy do 215 zł coś lepszego znajdę.

MX Master o połowę droższy, Performance już jednak nie ma w dystrybucji, są jakieś nowe modele, ale podobno gorsze od starego Performance (wtf?)

http://www.oleole.pl/myszy-komputerowe/logitech-g602.bhtml#afterSearch-logitech%20g602%7Cmyszy-komputerowe%7C%7CMyszy%20komputerowe%7Cproduct

Ciekawe, że OleOle pisze o 36m gwarancji na tego Logitecha G602.

Pamiętam jak kupowałem swoją to 2 lata miałem gw. tylko. : /

MX Master w tym samym sklepie ma tylko 24m gwarancji.

Edit: Dobrze pamiętam, X-KOM ma tylko 24m gwarancji na G602:
https://www.x-kom.pl/p/159168-myszka-bezprzewodowa-logitech-g602-wireless-gaming-mouse.html

Skąd zatem rok więcej w Euro/OleOle (Ta sama sieć) ;o

This post was edited by PQA on May 3 2017 06:52am
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 3 2017 12:20pm
Dobra, kupiłem w tym OleOle za 216 zł z VISA CheckOut, bo zależy mi żeby na piątek doszła, a ostatni moment żeby zamówić z taką szansą.

Zobaczymy czy faktycznie 3-letnia gwarancja, bo coś to dziwne mi się wydaje, ale jeśli faktycznie, to tylko na plus. X-KOM i parę innych sklepów oferuje 2-letnią gwarancję.

W ogóle dziwne, że ten MX Master mimo iż znacznie droższy nie oferuje nic ekstra poza rolką zwijaną.
Czułość podobno na minus, czas pracy myszy to w ogóle porażka, bo na G602 wymieniam baterię raz na 3-4 miesiące, a ten MX Master co drugi dzień trzeba ładować podobno, tak jak G700s zresztą.

Mało tego, do G602 dokładają w zestawie przedłużkę na odbiornik, mam odbiornik właśnie na biurku położony, a nie wtyknięty tam z tyłu komputera, a do MX Mastera nie dodają tego.
Jeśli chodzi o wyposażenie i samą mysz, to wszystkie znaki mówią, że MX Master jest gorszy, nie rozumiem wyższej ceny MX Mastera. :/

This post was edited by PQA on May 3 2017 12:24pm
Member
Posts: 15,470
Joined: Apr 13 2007
Gold: 249.00
Jun 17 2017 03:14pm
Czy miał ktoś w rękach lenovo t410 w wersji dotykowej? Jeżeli tak to dajcie znać prosze. Mam pytanie

This post was edited by Amasz on Jun 17 2017 03:15pm
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Jul 3 2017 07:00pm
http://imgur.com/a/VmSIS
Nowa karta dzis zakupiona :evil:
Starego 390x ojebalem praktycznie za tyle samo co kupilem 2 lata temu bo kazdy napierdala ethreum coins.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 4 2017 12:13pm
Grasz w 4k, że taki potwór?

E: to referent?

This post was edited by Xasthur on Jul 4 2017 12:13pm
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Jul 4 2017 12:38pm
Quote (Xasthur @ Jul 4 2017 12:13pm)
Grasz w 4k, że taki potwór?

E: to referent?


Ta ref, ale temperatury jak w starym 390x po 80C. Mam 1440p 144hz monitor i drugi 4k podpiety do niego i szczerze jak sie raz pogralo na 144hz to juz ciezko potem wrocic do 60hz, bez wzgledu na rozdzielczosc.
Go Back To Polska Topic List
Prev1832833834835836875Next
Add Reply New Topic New Poll