d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18318328338348351715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,597
Joined: Aug 5 2009
Gold: 517.00
Aug 22 2013 04:24am
Quote (dan_07 @ 22 Aug 2013 11:07)
W sumie niezależnie od tego, co wprowadzą, to jeżeli nie zajmą się boterami rozpierdalającymi gospodarkę gry w drobny mak, to i tak chuj z tego będzie.


i tak z nimi nie wygraja, jezeli w ogole z nimi "walcza", za duza kasa wisi w gorze, ja juz sie z tym pogodzilem od czasow mass botow/dupe hackow w Diablo 2, wiec mi to wisi, przynajmniej po jakims czasie jak mi sie znudzi pvm to sobie kupie tanio grear pod pvp, bo z tym dropem to nawet po pol roku nic bym nie uzbieral :)

Odnosnie laddera to pewnie bedzie tak samo jak w Diablo 2... 10h po resecie pierwsze 70lvle, perf mempa, perf skorny, w przyszlosci moze enigmy ;)

This post was edited by heron79 on Aug 22 2013 04:24am
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Aug 22 2013 04:32am
Quote (dan_07 @ 22 Aug 2013 12:07)
W sumie niezależnie od tego, co wprowadzą, to jeżeli nie zajmą się boterami rozpierdalającymi gospodarkę gry w drobny mak, to i tak chuj z tego będzie.


Co Ci bot rozpiedrala ? chyba zapędy dzieciaków którzy myśleli, że kupią 1 kopię gry i ręcznie dorobią sie $$

np w takim d2 , gdyby nie duperzy na których wszyscy płaczą to enigme miało by parę osób na realmie , a " zwykły " gracz dorabiał by się takiego Infinity np przez pół roku .....

e;

zawsze pozostaje HC

This post was edited by Alyx on Aug 22 2013 04:32am
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Aug 22 2013 04:38am
Quote (Alyx @ 22 Aug 2013 12:32)
Co Ci bot rozpiedrala ? chyba zapędy dzieciaków którzy myśleli, że kupią 1 kopię gry i ręcznie dorobią sie $$

np w takim d2 , gdyby nie duperzy  na których wszyscy płaczą to enigme miało by parę osób na realmie , a " zwykły " gracz dorabiał by się takiego Infinity np przez pół roku .....

e;

zawsze pozostaje HC


i tak powinno być
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Aug 22 2013 04:42am
Quote (Alyx @ 22 Aug 2013 12:32)
Co Ci bot rozpiedrala ? chyba zapędy dzieciaków którzy myśleli, że kupią 1 kopię gry i ręcznie dorobią sie $$

np w takim d2 , gdyby nie duperzy  na których wszyscy płaczą to enigme miało by parę osób na realmie , a " zwykły " gracz dorabiał by się takiego Infinity np przez pół roku .....

e;

zawsze pozostaje HC


wyobraź sobie, że właśnie kurwa o to chodzi
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Aug 22 2013 04:48am
Quote (Sejko1711 @ 22 Aug 2013 12:38)
i tak powinno być


Quote (tamburyn @ 22 Aug 2013 12:42)
wyobraź sobie, że właśnie kurwa o to chodzi



pierdolenie, to co robicie na forum jak to też ułatwianie gry w d2 jest/ było na równi z boterką ?
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Aug 22 2013 04:59am
Quote (Alyx @ 22 Aug 2013 12:48)
pierdolenie, to co robicie na forum jak to też ułatwianie gry w d2 jest/ było  na równi z boterką ?


na forum? jako że nie mam fg piszę durne posty na polskiej sekcji
Member
Posts: 2,434
Joined: Jul 3 2006
Gold: 2.00
Aug 22 2013 05:00am
A mnie to nie przeszkadza ,nie mam czasu siedziec i nołlajfić cale dnie,mam zycie poza grą i dzieki botom bez zadnego problemu moge ubrać swoje postacie tak żeby grac na wyższych mp.tak było w d2 i tak jest w d3.

This post was edited by TommyG on Aug 22 2013 05:00am
Member
Posts: 75,509
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Aug 22 2013 05:01am
e/ wrong Quote


no jsp moglo sie szczycic botem d2 a teraz illegal

a co w tym zlego ze jakims suportem do gier zostalo ?

This post was edited by kacefir on Aug 22 2013 05:01am
Member
Posts: 15,597
Joined: Aug 5 2009
Gold: 517.00
Aug 22 2013 06:02am
Quote (Alyx @ 22 Aug 2013 11:48)
pierdolenie, to co robicie na forum jak to też ułatwianie gry w d2 jest/ było  na równi z boterką ?


Prawda

Traca na tym glownie nolifey, a dla casuali to same korzysci.

This post was edited by heron79 on Aug 22 2013 06:30am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 22 2013 06:23am
mozecie kurwa przestac o tych botach rozmawiac? wiecie jaki jest milicjant,a robicie to samo co w 1 temacie
Go Back To Polska Topic List
Prev18318328338348351715Next
Add Reply New Topic New Poll