Quote (dan_07 @ 22 Aug 2013 11:07)
W sumie niezależnie od tego, co wprowadzą, to jeżeli nie zajmą się boterami rozpierdalającymi gospodarkę gry w drobny mak, to i tak chuj z tego będzie.
i tak z nimi nie wygraja, jezeli w ogole z nimi "walcza", za duza kasa wisi w gorze, ja juz sie z tym pogodzilem od czasow mass botow/dupe hackow w Diablo 2, wiec mi to wisi, przynajmniej po jakims czasie jak mi sie znudzi pvm to sobie kupie tanio grear pod pvp, bo z tym dropem to nawet po pol roku nic bym nie uzbieral

Odnosnie laddera to pewnie bedzie tak samo jak w Diablo 2... 10h po resecie pierwsze 70lvle, perf mempa, perf skorny, w przyszlosci moze enigmy
This post was edited by heron79 on Aug 22 2013 04:24am