d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1831832833834835875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 662.50
Apr 6 2017 09:00am
Quote (RavenN @ Apr 4 2017 05:40pm)
Idzie gdzieś sprawdzić jakie taśmy idą do powera i touchpada w lenovo y580? Rozebrałbym i sprawdził ale istnieje ryzyko, że rozsypią się do końca, a laptop jest w ciągłym użytku.
Na aledrogo nie mogę niestety znaleźć konkretnie do tego modelu.

Kurwa znalazłem na amazonie i kilku innych stronach rzekomo taśmę od zasilania w tym lenovo. 50$, serio kurwa?


u chinczyka szukaj
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 11 2017 03:14pm
potrzebuję karty graficznej. nie chce na niej grac ani nic z tych rzeczy, po prostu zintegrowany procesor graficzny czasem nie wyrabia na dwóch monitorach, szczególnie na otwartych sterach intelowskich pod linuxa. szukam czegos od nvidii co podniesie wydajnosc kąpa, nie musi byc nowe.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Apr 11 2017 03:39pm
Quote (Elfisher @ Apr 11 2017 11:14pm)
potrzebuję karty graficznej. nie chce na niej grac ani nic z tych rzeczy, po prostu zintegrowany procesor graficzny czasem nie wyrabia na dwóch monitorach, szczególnie na otwartych sterach intelowskich pod linuxa. szukam czegos od nvidii co podniesie wydajnosc kąpa, nie musi byc nowe.


2 gigowa 750 ti?
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Apr 11 2017 05:11pm
Quote (Elfisher @ 11 Apr 2017 23:14)
potrzebuję karty graficznej. nie chce na niej grac ani nic z tych rzeczy, po prostu zintegrowany procesor graficzny czasem nie wyrabia na dwóch monitorach, szczególnie na otwartych sterach intelowskich pod linuxa. szukam czegos od nvidii co podniesie wydajnosc kąpa, nie musi byc nowe.


1080ti od asusa
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Apr 12 2017 03:47am
Po co wam takie komputery do diablo dwujki? Slabsze wystarcza.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 12 2017 04:03am
Quote (AsaroV @ 11 Apr 2017 22:39)
2 gigowa 750 ti?


nie ma czegoś nowszego z najniższej półki? te 750ti to chyba z 2 lata temu obserwowalem jak kompa skladalem

Quote (RavenN @ 12 Apr 2017 00:11)
1080ti od asusa


pojdzie na tym minicraft w full hd?

This post was edited by Elfisher on Apr 12 2017 04:04am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 12 2017 04:26am
Quote (Elfisher @ Apr 12 2017 10:03am)
nie ma czegoś nowszego z najniższej półki? te 750ti to chyba z 2 lata temu obserwowalem jak kompa skladalem


do jakiej kwoty? używki wchodzą w gre kolego?
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Apr 12 2017 05:58am
Następcą 750Ti jest 1050Ti. Aktualna cena obu kart jest zbliżona ale 1050Ti jest około 20% szybsza.
Porównuje tylko te modele z 4GB pamięci.

Przykładowo: Wiedźmin 3 1920x1080, Medium
GTX1050Ti 52-65 fps
GTX750Ti 30-37 fps

CS 1920x1080, Very High
GTX1050Ti 172-198 fps
GTX750Ti ~122 fps

Kolejne "lepsze karty" od 1050Ti, to w kolejności RX470, RX480, GTX1060

GTX 750Ti - 560zł
GTX 1050Ti - 680zł
RX 470 - 850zł
RX 480 - 1000zł
GTX 1060 (6GB) - 1200zł

This post was edited by yaro on Apr 12 2017 06:25am
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Apr 12 2017 07:20am
Quote (Elfisher @ Apr 12 2017 12:03pm)
nie ma czegoś nowszego z najniższej półki? te 750ti to chyba z 2 lata temu obserwowalem jak kompa skladalem



pojdzie na tym minicraft w full hd?


jest cicho, malo sie grzeje/ciagnie malo pradu
ma wystarczajaco wyjsc zeby sobie podpiac kilka monitorow i wejdzie do kazdej budy
u mnie w miescie rok temu wsadzili mi wersje 2 giba od gigabajta za 430 z montazem i czyszczeniem kompa

sprzetu juz nie sledze zbyt dokladnie ale wiem ze to co mam w kompie chodzi dobrze i nie ma z tym zadnych problemow

Co do gier chociaz mowisz ze grac nie bedziesz to:
cs:go chodzi normalnie na maxach z tego co pamietam ~100fps (chociaz tu procek gra wieksza role)
wow na maxach okej
lol okej (ale to by na moim telefonie poszlo)
w stresie mialem najwiecej 64 stopnie?

co do 750ti vs 1050ti
750: tansza, cichsza(?), mniej pradu
1050: lepsza wydajnosc (nie wiem czy ja odczujesz nie grajac w bardziej wymagajace gry tbh)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 12 2017 03:55pm
Quote (AsaroV @ 12 Apr 2017 14:20)
jest cicho, malo sie grzeje/ciagnie malo pradu
ma wystarczajaco wyjsc zeby sobie podpiac kilka monitorow i wejdzie do kazdej budy
u mnie w miescie rok temu wsadzili mi wersje 2 giba od gigabajta za 430 z montazem i czyszczeniem kompa

sprzetu juz nie sledze zbyt dokladnie ale wiem ze to co mam w kompie chodzi dobrze i nie ma z tym zadnych problemow

Co do gier chociaz mowisz ze grac nie bedziesz to:
cs:go chodzi normalnie na maxach z tego co pamietam ~100fps (chociaz tu procek gra wieksza role)
wow na maxach okej
lol okej (ale to by na moim telefonie poszlo)
w stresie mialem najwiecej 64 stopnie?

co do 750ti vs 1050ti
750: tansza, cichsza(?), mniej pradu
1050: lepsza wydajnosc (nie wiem czy ja odczujesz nie grajac w bardziej wymagajace gry tbh)


nie gram wo gule. mam dwa monitory, jakieś 10 wirtualnych pulpitów i odpalone kilkanascie programow plus drugie tyle kart w chromie. czasem bawie sie w autocadzie na wirtualnej maszynie ale rzadko. generalnie chodzi o to, ze otwarte stery na linuxa dla zintegrowanych kart intela ssa pale po calosci. chrom klatkuje przy przewijaniu, filmow nie da sie przewijac plynnie. na jednym monitorze pracowalo dobrze. stery pod karty nvidii sa lepsze bo sa rozwijane.

Quote (kacperq @ 12 Apr 2017 11:26)
do jakiej kwoty? używki wchodzą w gre kolego?


nie wiem, im taniej tym lepiej. nie musi byc nowa, ale preferowalbym jednak ta 2-letnia gwarancje.

no nic, poczytam o tych 750ti
Go Back To Polska Topic List
Prev1831832833834835875Next
Add Reply New Topic New Poll