d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18308318328338341715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 21 2013 03:18pm
Quote (myr00n @ 21 Aug 2013 22:15)
To co mi się podoba, to jednak proce na itemach ogólnie. Mam nadzieję, że ten loot 2.0 wprowadzą już częściowo z tym patchem od lootu, a nie z dodatkiem dopiero.


jedynie czego mi brakuje w d3 to fun itemow typu helmu co zamienial cie w wilkolaka lub luku z aimed arrow
niby sa jakies spodnie, ktore po zalozeniu daja taki unoszacy sie gaz, ale to jeszcze nie jest to.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 03:23pm
no firewalkersy tez fajny efekt maja. Szczegolnie z tym, ze drzwi rozwalaja w czasie biegu .Ten ring np obiecujaco wygląda, przyjaciele będą korzystać.

Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 22 2013 01:44am
Quote (AsaroV @ 22 Aug 2013 02:06)
smite foh hs + mlotki
no w chuj nowosci bedzie widze


A barb robi ww, okropność
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 22 2013 01:49am
Quote (AsaroV @ 22 Aug 2013 02:06)
smite foh hs + mlotki
no w chuj nowosci bedzie widze


to sie kurwa wysilili ze ja pierdole
Member
Posts: 15,597
Joined: Aug 5 2009
Gold: 517.00
Aug 22 2013 02:26am
Quote (AsaroV @ 22 Aug 2013 01:06)
smite foh hs + mlotki
no w chuj nowosci bedzie widze


No przeciez wszyscy chcieliscie pala to go macie :)

Dla mnie na plus, ze wkoncu mozna bedzie pograc klasa melee-mid ranged magic bez tych nudnych specjalizacji (synergii) z Diablo 2

...ale bez pvp, jakos nie widzi mi sie tego dodatku, ~50h gry, a potem znowu te same mapy-questy-moby do oporu, nie wiem czy to jest to warte ~150zl
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 22 2013 02:29am
No fajnie dodatek jest tzn bedzie wiadomo paragon 2.0 i loot tez bedzie tyle duzych zmian a gdzie ku..... real PvP/Areny , bo to co teraz jest to jakas parodia pvp :D !!!!!!!!!!!!!!!!! ??? dziwi mnie areny juz mieli gotowe nawet przed wydaniem samego d3 byl pokazywane na gameplay i co w dupe je wcielo .................. Blizz w chu.... leci jak zorro !!!

Nie zaczne w to na serio grac dopoki nie wjdzie jakies sensowne pvp !!

To taka malutka dygresja :D
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Aug 22 2013 04:07am
W sumie niezależnie od tego, co wprowadzą, to jeżeli nie zajmą się boterami rozpierdalającymi gospodarkę gry w drobny mak, to i tak chuj z tego będzie.
Go Back To Polska Topic List
Prev18308318328338341715Next
Add Reply New Topic New Poll