d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18298308318328331715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Aug 21 2013 01:07pm
to ktos w to jeszcze gra?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 02:13pm
Ohoho, ostry upgrade itemów będzie :D
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Aug 21 2013 02:29pm
Quote (myr00n @ Aug 21 2013 10:13pm)
Ohoho, ostry upgrade itemów będzie :D
http://diablo3.judgehype.com/screenshots/gamescom2013/conference/28.jpg



req lvl 70, i acc bound wiec dalej crafty i esencje

This post was edited by Kanzelos on Aug 21 2013 02:30pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 02:42pm
Quote (Kanzelos @ 21 Aug 2013 21:29)
req lvl 70, i acc bound wiec dalej crafty i esencje


Możliwe, że esencjami się np. upgraduje tylko. Widać u góry te 3 gwiazdki, mógłby to być stopień upgradu danego itemku.

This post was edited by myr00n on Aug 21 2013 02:44pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 21 2013 03:06pm
Quote (myr00n @ 21 Aug 2013 21:42)
Możliwe, że esencjami się np. upgraduje tylko. Widać u góry te 3 gwiazdki, mógłby to być stopień upgradu danego itemku.


+pewnie dodadza nowe brimstony jak to bylo u tego mrmonstriousity (?)
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 21 2013 03:10pm
Quote (myr00n @ Aug 21 2013 10:13pm)
Ohoho, ostry upgrade itemów będzie :D
http://diablo3.judgehype.com/screenshots/gamescom2013/conference/28.jpg


dodaj do tego itemu +50% dmg, + ias i dps wyjdzie okolo 6k :o
wszystkie ef do smietnika w takim razie, gz typom co kupowali za 8000 euro furie.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Aug 21 2013 03:13pm
Quote (bushlick @ 21 Aug 2013 22:10)
dodaj do tego itemu +50% dmg, + ias i dps wyjdzie okolo 6k :o
wszystkie ef do smietnika w takim razie, gz typom co kupowali za 8000 euro furie.


lol... to przeciez jasne, ze na nowym contencie stare rzeczy beda jedynie po to zeby wyexpic szybko lvl.
i typy kupujacy ta furie zarobili juz dwa razy wiecej na twitchu zapewne
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 03:15pm
To co mi się podoba, to jednak proce na itemach ogólnie. Mam nadzieję, że ten loot 2.0 wprowadzą już częściowo z tym patchem od lootu, a nie z dodatkiem dopiero.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 21 2013 03:16pm
czyli co, dodatek sie szykuje, 2015 czy pozniej?
tak serio, jakas konkretna data?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 21 2013 03:17pm
Quote (50groszy @ 21 Aug 2013 22:16)
czyli co, dodatek sie szykuje, 2015 czy pozniej?
tak serio, jakas konkretna data?


Gdybym miał strzelać, to drugi kwartał 2014 najszybciej.
Go Back To Polska Topic List
Prev18298308318328331715Next
Add Reply New Topic New Poll