d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1829830831832833875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Mar 19 2017 08:46pm
Ciekawy jestem czy znasz wszystkie możliwe kombinacje na klawiaturze, że piszesz takie bzdury. Spróbuj sobie klepnac dolara lub inny znak rzadziej używany bez podświetlenia.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 19 2017 10:26pm
Quote (RavenN @ 20 Mar 2017 03:46)
Ciekawy jestem czy znasz wszystkie możliwe kombinacje na klawiaturze, że piszesz takie bzdury. Spróbuj sobie klepnac dolara lub inny znak rzadziej używany bez podświetlenia.


Ja znam wszystkie :x Nie patrze na klawiature od dobrych paru lat.

Co myslicie o lapkach z outletu?

/hp-envy-13-i5-6200-8-256-ssd-fhd-ips-klaw-pl-i6751241980.html
/laptop-hp-envy-13-i5-6200-qhd-256gb-ssd-8gb-10-1-i6750894623.html
/asus-zenbook-ux303-i5-6200-8gb-256gb-dotyk-w10-i6719102215.html

Rodzina poprosila mnie o znalezienie im lapka do 3k ( ultrabook ), ktory bedzie noszony do pracy, uzywany w domu. Ma sie miescic w torebce, wiec 13" tylko wchodzi w gre.
Ogolnie to bardzo ciezko cos sensownego do 3k znalezc z ultrabookow, jedynie wlasnie to z outletu. Ktos kiedys bral takiego?

This post was edited by zYwi3c on Mar 19 2017 10:31pm
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Mar 20 2017 03:16am
Quote (zYwi3c @ Mar 20 2017 06:26am)
Ja znam wszystkie :x Nie patrze na klawiature od dobrych paru lat.

Co myslicie o lapkach z outletu?

/hp-envy-13-i5-6200-8-256-ssd-fhd-ips-klaw-pl-i6751241980.html
/laptop-hp-envy-13-i5-6200-qhd-256gb-ssd-8gb-10-1-i6750894623.html
/asus-zenbook-ux303-i5-6200-8gb-256gb-dotyk-w10-i6719102215.html

Rodzina poprosila mnie o znalezienie im lapka do 3k ( ultrabook ), ktory bedzie noszony do pracy, uzywany w domu. Ma sie miescic w torebce, wiec 13" tylko wchodzi w gre.
Ogolnie to bardzo ciezko cos sensownego do 3k znalezc z ultrabookow, jedynie wlasnie to z outletu. Ktos kiedys bral takiego?


ale miej troche rozumu i godności człowieka, rozwazasz 13" z matryca 3200x1800? ja mam full hd na 14,1 i uważam to za największy błąd jaki popełniłem w życiu xd
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 20 2017 04:07am
Quote (Latwiak @ 20 Mar 2017 10:16)
ale miej troche rozumu i godności człowieka, rozwazasz 13" z matryca 3200x1800? ja mam full hd na 14,1 i uważam to za największy błąd jaki popełniłem w życiu xd


Takie po prostu sa na *** ;P a co do rozdzialki, to QHD to pewnie przesada, ale Macbooki 13 maja 2560x1600 i wygalda to naprawde dobrze ;d
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 20 2017 05:04am
Quote (RavenN @ Mar 20 2017 02:46am)
Ciekawy jestem czy znasz wszystkie możliwe kombinacje na klawiaturze, że piszesz takie bzdury. Spróbuj sobie klepnac dolara lub inny znak rzadziej używany bez podświetlenia.

nigdy nie ma całkowitej ciemności i znaczek dolara jestem w stanie wklepać, ale tak szczerze to przy casualowym użytkowaniu komputera ile jest takich sytuacji?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 20 2017 05:47am
Quote (zYwi3c @ 20 Mar 2017 06:26)
Ja znam wszystkie :x Nie patrze na klawiature od dobrych paru lat.

Co myslicie o lapkach z outletu?

/hp-envy-13-i5-6200-8-256-ssd-fhd-ips-klaw-pl-i6751241980.html
/laptop-hp-envy-13-i5-6200-qhd-256gb-ssd-8gb-10-1-i6750894623.html
/asus-zenbook-ux303-i5-6200-8gb-256gb-dotyk-w10-i6719102215.html

Rodzina poprosila mnie o znalezienie im lapka do 3k ( ultrabook ), ktory bedzie noszony do pracy, uzywany w domu. Ma sie miescic w torebce, wiec 13" tylko wchodzi w gre.
Ogolnie to bardzo ciezko cos sensownego do 3k znalezc z ultrabookow, jedynie wlasnie to z outletu. Ktos kiedys bral takiego?
Jak elfiszer mówił, zenbooki albo lenovo 710s.

Member
Posts: 45,814
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Mar 20 2017 05:50am
Quote (RavenN @ Mar 20 2017 03:46am)
Ciekawy jestem czy znasz wszystkie możliwe kombinacje na klawiaturze, że piszesz takie bzdury. Spróbuj sobie klepnac dolara lub inny znak rzadziej używany bez podświetlenia.


No raczej. Po kilkunastu latach obsługi komputera to już lajcik. Najgorsze jest przestawianie sie na klawiatury o innym rozmiarze :D
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2017 06:01am
Quote (Pozdrawiam @ Mar 20 2017 12:50pm)
No raczej. Po kilkunastu latach obsługi komputera to już lajcik. Najgorsze jest przestawianie sie na klawiatury o innym rozmiarze :D


Kupiłem kiedyś klawiaturę Logitecha, która na zdjęciu miała normalny długi shift, a przyszła z krótkim shiftem i obok '| \'. Myślałem, że szału dostanę, po 1 dniu klawiatura wysłana z powrotem do sprzedawcy po potwierdzeniu, ale na takie coś np. to przestawić się nie da. :/
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Mar 20 2017 11:24am
mam pytanie do znawców monitorów, czym różnią się te 2 modele? (pytam o różnice odczuwalne, zauważalne)

https://www.morele.net/monitor-benq-xl2411z-nastepca-pod-id-974362-631226/

https://www.morele.net/monitor-benq-xl2430t-667853/
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Mar 20 2017 12:12pm
Zlaczami
Go Back To Polska Topic List
Prev1829830831832833875Next
Add Reply New Topic New Poll