d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev182838485861197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2013 08:32am
to jest wersja beta? to gra darmowa?
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Feb 12 2013 08:33am
Quote (Komandos @ 12 Feb 2013 16:32)
to jest wersja beta? to gra darmowa?


y
y
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Feb 12 2013 08:35am
Quote (Komandos @ Feb 12 2013 04:32pm)
to jest wersja beta? to gra darmowa?


Tak, Path of Exile jest jeszcze w wersji beta i jest za darmo udostępniona publice, ale w grze istnieje także system mikropłatności gdzie możesz między innymi - poprawić efekty graficzne broni, powiększyć skrzynkę, etc

http://www.pathofexile.com/ polecam zajrzeć tu po więcej informacji. ;)

This post was edited by 2007 on Feb 12 2013 08:46am
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2013 08:39am
na takim i3 2x 2,4 geforce 610gtx 1gb i 8 gb ram da sie pograc?
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Feb 12 2013 08:40am
Quote (Komandos @ Feb 12 2013 04:39pm)
na takim i3 2x 2,4 geforce 610gtx 1gb i 8 gb ram da sie pograc?


tak
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 12 2013 08:50am
gdzie to ściągnąc,co trzeba zrobić żeby grać pomoże ktoś?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Feb 12 2013 08:59am
Quote (SeZoN @ Feb 12 2013 04:50pm)
gdzie to ściągnąc,co trzeba zrobić żeby grać pomoże ktoś?


https://www.pathofexile.com/account/create

Musisz się zarejestrować na oficjalnym forum, ściągnąć klienta gry i masz. ;)
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Feb 12 2013 09:02am
Quote (vVanted @ Feb 12 2013 02:09pm)
Pany, jaki waszym zdaniem jest "skill efficient" build w grze?

e: najbardziej*


gura, kurwa moj lucznik jest tak marny, ze to masakra. zero zycia.
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 12 2013 09:04am
Quote (2007 @ 12 Feb 2013 15:59)
https://www.pathofexile.com/account/create

Musisz się zarejestrować na oficjalnym forum, ściągnąć klienta gry i masz. ;)


a bedzie się dalo jako tako pograc na takim zakurzonym sprzęcie geforce 8600 gt,intel pentium dual cpu 2ghz,2 gb ram
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 12 2013 09:15am
Quote (SeZoN @ 12 Feb 2013 16:04)
a bedzie się dalo jako tako pograc na takim zakurzonym sprzęcie geforce 8600 gt,intel pentium dual cpu 2ghz,2 gb ram


ja gram na 8800 c2d 2,7ghz 2gb ddr2
Go Back To Polska Topic List
Prev182838485861197Next
Add Reply New Topic New Poll