Quote (Komandos @ Feb 12 2013 04:32pm)
to jest wersja beta? to gra darmowa?
Tak, Path of Exile jest jeszcze w wersji beta i jest za darmo udostępniona publice, ale w grze istnieje także system mikropłatności gdzie możesz między innymi - poprawić efekty graficzne broni, powiększyć skrzynkę, etc
http://www.pathofexile.com/ polecam zajrzeć tu po więcej informacji.
This post was edited by 2007 on Feb 12 2013 08:46am