Fajna sprawa zegarek z gpsem, może po wakacjach sobie zakupię polara

ale to już wydatek około ~1k zł, będę musiał się mocno zastanowić czy aby na pewno jest mi to niezbędne do biegania, mam endomondo.
Przypominam o zapisach na maraton Warszawski:
do 31 sierpnia 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności) 100 zł
do 1 do 21 września 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności) 150zł
po 21 września 2013 200 zł