d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev18283848586469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 02:05pm
ja swoje sluchawky gdzies zgubilem i ostatnio biegam na glosniczku :D
Za to ja mam wkurwa na zegarek z gps :( a bardziej jego brak

This post was edited by anywayACID on Apr 8 2013 02:05pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 02:08pm
Fajna sprawa zegarek z gpsem, może po wakacjach sobie zakupię polara :) ale to już wydatek około ~1k zł, będę musiał się mocno zastanowić czy aby na pewno jest mi to niezbędne do biegania, mam endomondo.

Przypominam o zapisach na maraton Warszawski:
do 31 sierpnia 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności) 100 zł
do 1 do 21 września 2013 (przelew, płatność kartą - decyduje data dokonania płatności) 150zł
po 21 września 2013 200 zł


Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 02:29pm
watpie czy dam rade sie przygotowac do maratonu, pod koniec maja bede na etapie treningu w oklicach 20-22km, wiec moze..? Ale to zalezy od tego czy wyjade do Niemiec uczyc sie jezyka itd, itd.. ;)
Czy wystartuje bede wiedzial za jakies 2 miechy.
Polecisz cos z gpsem w miare dobrym do 350-400zl?
Member
Posts: 115,789
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Apr 8 2013 02:32pm
Quote (anywayACID @ Apr 8 2013 10:29pm)
watpie czy dam rade sie przygotowac do maratonu, pod koniec maja bede na etapie treningu w oklicach 20-22km, wiec moze..? Ale to zalezy od tego czy wyjade do Niemiec uczyc sie jezyka itd, itd.. ;)
Czy wystartuje bede wiedzial za jakies 2 miechy.
Polecisz cos z gpsem w miare dobrym do 350-400zl?


pierdol niemiecki , ucz sie wloskiego
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Apr 8 2013 02:33pm
Quote (RainyDay1 @ Apr 8 2013 08:32pm)
pierdol niemiecki , ucz sie wloskiego


szkoda ze we wloskim tyle rodzajnikow :(
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 02:36pm
Quote (Dreedeq @ 8 Apr 2013 21:33)
szkoda ze we wloskim tyle rodzajnikow :(


prawda, gorzej niz w hiszpanskim :(
kiedys cos tam mialem z nim stycznosc i zostalo : Come ti chiami ?:P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 02:39pm
anywayACID: to pytanie żebym coś polecił tyczy się czego? telefonu? :p
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 8 2013 02:46pm
Quote (b0b3k @ 8 Apr 2013 21:39)
anywayACID: to pytanie żebym coś polecił tyczy się czego? telefonu? :p


nah, zegareczka.. mam rozeznanie tylko w garminie, a Ty chyba w pozostalych cos masz..?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 8 2013 02:52pm
Quote (anywayACID @ Apr 8 2013 08:29pm)
watpie czy dam rade sie przygotowac do maratonu, pod koniec maja bede na etapie treningu w oklicach 20-22km, wiec moze..? Ale to zalezy od tego czy wyjade do Niemiec uczyc sie jezyka itd, itd.. ;)
Czy wystartuje bede wiedzial za jakies 2 miechy.
Polecisz cos z gpsem w miare dobrym do 350-400zl?


Jak przebiegniesz 2xkm to i maraton dasz rade

This post was edited by kefir on Apr 8 2013 02:53pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 8 2013 03:06pm
anywayACID: w tym przedziale cenowym to widziałem firmy medion, ale nie mam pojęcia czy to dobry sprzęt, a tak to trzymałbym się raczej tego co miałeś kupić, cenowo dosyć przystępna cena i dobra firma. Fajne są takie zabaweczki, bo motywują do pracy.
Go Back To Polska Topic List
Prev18283848586469Next
Add Reply New Topic New Poll