☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev
1
82
83
84
85
86
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 334489
Replies: 17149
Track Topic
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#831
Nov 20 2012 05:40pm
Quote (szefunio @ Nov 21 2012 01:35am)
serwery padly?
Nie ;o Czekamy w grze na Ciebie.
e/ dzięki za grę. 3/3 z uberków ale ring oczywix crap, bo po co mi niby lepszy...
This post was edited by 2007 on Nov 20 2012 06:08pm
#832
Nov 20 2012 06:18pm
Inappropriate Post Content
#833
Nov 20 2012 06:22pm
Inappropriate Post Content
Keisper
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold
:
434.00
#834
Nov 20 2012 06:43pm
gdyby cc mial
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#835
Nov 20 2012 06:48pm
Quote (Keisper @ 21 Nov 2012 02:43)
gdyby cc mial
http://i46.tinypic.com/2aahkao.jpg
to by byly calkiem ladne
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#836
Nov 21 2012 02:52am
Quote (gierolpelnakurwa @ Nov 21 2012 02:22am)
u mnie podobnie
uwazaj bo darmowa wersja moze i jest darmowa, ale jak przyjdzie rachunek za prad, to mama zabroni korzystania z kąputerka.
HunTer]nK[
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold
:
1.00
Warn: 60%
#837
Nov 21 2012 03:00am
Quote (Unsatiable @ Nov 21 2012 08:52am)
uwazaj bo darmowa wersja moze i jest darmowa, ale jak przyjdzie rachunek za prad, to mama zabroni korzystania z kąputerka.
ale mi padly fajne renkawiczki
unstiable wyczysc pm jak mozesz
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#838
Nov 21 2012 03:01am
Quote (HunTer]nK[ @ Nov 21 2012 11:00am)
ale mi padly fajne renkawiczki
unstiable wyczysc pm jak mozesz
usunalem 1pm'a bo mi ciagle spamuja. Wysylaj:)
#839
Nov 21 2012 04:04am
Inappropriate Post Content
gierolpelnakurwa
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold
:
3,978.00
#840
Nov 21 2012 04:20am
Quote (Unsatiable @ Nov 21 2012 10:52am)
uwazaj bo darmowa wersja moze i jest darmowa, ale jak przyjdzie rachunek za prad, to mama zabroni korzystania z kąputerka.
mam 2 lifetime na 3 sesje wykupione od czerwca albo poczatku lipca
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
82
83
84
85
86
1715
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact