d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18283848586206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
May 18 2011 07:05am
Quote (Peu @ May 18 2011 01:04pm)
Po prostu opuść ten temat jeśli nie wiesz o co w nim chodzi.

Jest nowe top 10 plays na honcast.com

Niestety jedno z gorszych jakie widziałem :<

http://honcast.com/video/2011/05/16/honcast-top-10-plays-of-the-week-514


1 ręką bym ograł cię gówniaku
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 18 2011 07:06am
Quote (drewas @ 18 May 2011 15:05)
1 ręką bym ograł cię gówniaku


Niestety masz niższy mmr niż ja :( Chlip.
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
May 18 2011 07:15am
chlipłeskamamnaciebiewyjebaneitakbymcieograł
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 18 2011 07:17am
Quote (drewas @ 18 May 2011 15:15)
chlipłeskamamnaciebiewyjebaneitakbymcieograł


Możemy kiedyś zagrać 1v1 na midzie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 18 2011 08:13am
ja pierdole koniec swiata, gre wygralo mi drzewo z brutalizerem elders parasitem i doombringerem, oczywko nie dw tylko kotf
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 18 2011 08:20am
Quote (lszcz @ 18 May 2011 16:13)
ja pierdole koniec swiata, gre wygralo mi drzewo z brutalizerem elders parasitem i doombringerem, oczywko nie dw tylko kotf


Wejdź ts.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 18 2011 08:35am
Quote (Peu @ 18 May 2011 15:17)
Możemy kiedyś zagrać 1v1 na midzie.


Nie chce mi sie tracic klikniec na tego retarda, wiec tylko podaj mi jego tsr i wszystko bedzie jasne.
http://hon.rychlis.cz/drewas/ zwykly sredniak z gimbusiarksim przerostem ego.

This post was edited by Saygon on May 18 2011 08:39am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 19 2011 11:35am
gralem przed chwila gre, hammerstorm 500dmg, voodoo jester, gauntlet nomad i ophelia w przeciwnym teamie, nikt u nas przez 50min gry nie kupil shrunkena "BO PO CO", tak samo nikt nie wpadl na to zeby kupic barbed armora na tego hs'a...
japierdole
devo z butami, chalicem i codexem u mnie
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 19 2011 11:47am
Quote (lszcz @ May 19 2011 07:35pm)
gralem przed chwila gre, hammerstorm 500dmg, voodoo jester, gauntlet nomad i ophelia w przeciwnym teamie, nikt u nas przez 50min gry nie kupil shrunkena "BO PO CO", tak samo nikt nie wpadl na to zeby kupic barbed armora na tego hs'a...
japierdole
devo z butami, chalicem i codexem u mnie


grasz?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 20 2011 06:41am
Go Back To Polska Topic List
Prev18283848586206Next
Add Reply New Topic New Poll