Quote (LightSoundSetUpDown @ 3 Jun 2011 20:43)
No niby z zoologicznego są

Wczoraj się do niej przyssał i sobie je

e// a do tego śmierdzi dżdżownicą obok terrarium ;/
Dżdżownice z zoologa ? Takie jak ta ?

Quote (LightSoundSetUpDown @ 3 Jun 2011 20:47)
tak
"Ciało jej jest wydłużone, dł. 2-35 cm podzielone na segmenty, zabarwione na czerwono, różowo, brunatno, żółtawo lub czarno. Na każdym segmencie ciała dżdżownicy jest 8 szczecinek. Często ludzie wahają się w związku z tymi skąposzczetami- stosować jako karmę zwierząt terraryjnych, czy nie?
Otóż, jeżeli chodzi o pająki, to odradzam! Z racji swego sposobu życia, jest 90% prawdopodobieństwo, że będą miały w sobie pasożyty. Zresztą i tak są znikomym źródłem składników odżywczych."
Wzięte z bestiae.pl. Lepiej odpuść te dżdżownice i poczekaj na jakąś normalną karmówkę, albo złap świerszcza na łące.
This post was edited by TheEmbrion on Jun 3 2011 12:50pm