d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18283848586268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 151
Joined: Jan 6 2011
Gold: 1.00
Jun 3 2011 12:43pm
Quote (TheEmbrion @ Jun 3 2011 07:42pm)
Ładny, ale nie truj go dżdżownicami, to straszny syf i istne siedlisko pasożytów, lepiej będzie jak nie dostanie nic, zresztą na głodnego nie wygląda. :)


No niby z zoologicznego są :)
Wczoraj się do niej przyssał i sobie je :P

e// a do tego śmierdzi dżdżownicą obok terrarium ;/

This post was edited by LightSoundSetUpDown on Jun 3 2011 12:44pm
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2011 12:45pm
Quote (LightSoundSetUpDown @ 3 Jun 2011 20:43)
No niby z zoologicznego są :)
Wczoraj się do niej przyssał i sobie je :P

e// a do tego śmierdzi dżdżownicą obok terrarium ;/


Dżdżownice z zoologa ? Takie jak ta ?



Quote (LightSoundSetUpDown @ 3 Jun 2011 20:47)
tak


"Ciało jej jest wydłużone, dł. 2-35 cm podzielone na segmenty, zabarwione na czerwono, różowo, brunatno, żółtawo lub czarno. Na każdym segmencie ciała dżdżownicy jest 8 szczecinek. Często ludzie wahają się w związku z tymi skąposzczetami- stosować jako karmę zwierząt terraryjnych, czy nie? Otóż, jeżeli chodzi o pająki, to odradzam! Z racji swego sposobu życia, jest 90% prawdopodobieństwo, że będą miały w sobie pasożyty. Zresztą i tak są znikomym źródłem składników odżywczych."

Wzięte z bestiae.pl. Lepiej odpuść te dżdżownice i poczekaj na jakąś normalną karmówkę, albo złap świerszcza na łące. ;)

This post was edited by TheEmbrion on Jun 3 2011 12:50pm
Member
Posts: 151
Joined: Jan 6 2011
Gold: 1.00
Jun 3 2011 12:47pm
Quote (TheEmbrion @ Jun 3 2011 07:45pm)
Dżdżownice z zoologa ? Takie jak ta ?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/30/Regenwurm1.jpg/240px-Regenwurm1.jpg


tak
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jun 4 2011 04:00pm
lasiodora dzisiaj wyliniała na L2, irminia w poniedziałek na L3, a P. ornata L6 przyszła we wtorek :)
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 4 2011 04:01pm
Quote (Misiek132 @ 4 Jun 2011 23:00)
lasiodora dzisiaj wyliniała na L2, irminia w poniedziałek na L3, a P. ornata L6 przyszła we wtorek  :)



skąd brałeś ornate jeśli można wiedzieć i jak się zachowuje? bo miałem l6 i nie mogłem ogarnąć straszny agresor był nie to co regalis ;)
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jun 4 2011 04:10pm
Quote (Prezes @ Jun 5 2011 12:01am)
skąd brałeś ornate jeśli można wiedzieć i jak się zachowuje? bo miałem l6 i nie mogłem ogarnąć straszny agresor był nie to co regalis ;)


allegro ;) brałem od gościa, który miał naprawdę ciekawą i pokaźną ofertę pająków, więc byłem pewny, że będzie on zdrowy i dojdzie cały.
jak na razie nie zaobserwowałem jakichś przejawów agresji, od kiedy u mnie jest zjadł dwa karaczany tureckie i wszystko jest w normie, oprócz pojawienia się roztoczy.
jutro wyrzucę aktualne podłoże i ornatka będzie pod kwarantanną do czasu aż przyjdzie mi włókno kokosowe (wtorek/środa).
tak więc zobaczymy jak się zachowa przy przenoszeniu.
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jun 7 2011 01:04pm
Quote (TheEmbrion @ Jun 3 2011 08:42pm)
Ładny, ale nie truj go dżdżownicami, to straszny syf i istne siedlisko pasożytów, lepiej będzie jak nie dostanie nic, zresztą na głodnego nie wygląda. :)



Świerszcz wyszedł na tym foto jak gumowa zabawka, a co właściwie go je ?


B. smithi L3
Świerszcz śmiesznie wyszedł, to fakt :)

This post was edited by Last_Hope on Jun 7 2011 01:05pm
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jun 7 2011 01:05pm
moja gienia z L10>L11 xD
Member
Posts: 151
Joined: Jan 6 2011
Gold: 1.00
Jun 10 2011 10:55am
Gdzie mogę kupić terrarium 35x25x (25-35)
dł / szer / wys

This post was edited by LightSoundSetUpDown on Jun 10 2011 10:55am
Go Back To Polska Topic List
Prev18283848586268Next
Add Reply New Topic New Poll