d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev18283848586205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Sep 21 2011 10:11am
Quote (cOr @ Sep 21 2011 04:29pm)
nie mow ze kupiles to wydanie gdzie na okladkach sa postacie z gry komputerowej...


Mnie najbardziej wkurwia czcionka w tym wydaniu :<
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 21 2011 10:22am
Quote (cOr @ Sep 21 2011 02:29pm)
nie mow ze kupiles to wydanie gdzie na okladkach sa postacie z gry komputerowej...


Kupilem i nie widze problemu.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Sep 29 2011 09:08am
Achaje czytam, lol ale mnie wciągnęło :O w 4 dni pierwszy tom poleciał :ph34r:
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Sep 29 2011 12:37pm
Quote (iridius @ Sep 29 2011 05:08pm)
Achaje czytam, lol ale mnie wciągnęło :O  w 4 dni pierwszy tom poleciał  :ph34r:


Właśnie czytałem recenzje - kupuję.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 4 2011 04:48am
W Empiku kolejna promocja 3za2. Tym razem na ciut innych warunkach. Warto sprawdzic.

Quote (orcon @ Sep 21 2011 04:11pm)
Mnie najbardziej wkurwia czcionka w tym wydaniu :<


cale to wydanie jest chujowe. dziw az bierze, ze niby taka perelka wsrod ksiazek a tak gowniane wydanie.
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold: Locked
Oct 4 2011 04:51am
Quote (orcon @ Sep 29 2011 06:37pm)
Właśnie czytałem recenzje - kupuję.


Kupuj, kupuj. Jak dla mnie achaja>wiedzmin nawet.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 4 2011 06:18am
W sumie to mam pytanko.
Czyta ktoś teraz Pieśń Lodu i Ognia? Bo sprawa wygląda tak, że niezbyt mam teraz czas szukać, a wczoraj założyłem się o litr wódki z kuzynem.
Czy moze ktos jest akurat gdzies w okolicach i moze mi podac namiar na odpowiedz na pytanie:
Komu obiecana była Cersei przed tym jak Robert wszczął rebelie?
Jesem święcie przekonany, że Rhaegarowi, mój kuzyn Viserysowi.
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold: Locked
Oct 4 2011 08:31am
Quote (CoD_id @ Oct 4 2011 12:18pm)
W sumie to mam pytanko.
Czyta ktoś teraz Pieśń Lodu i Ognia? Bo sprawa wygląda tak, że niezbyt mam teraz czas szukać, a wczoraj założyłem się o litr wódki z kuzynem.
Czy moze ktos jest akurat gdzies w okolicach i moze mi podac namiar na odpowiedz na pytanie:
Komu obiecana była Cersei przed tym jak Robert wszczął rebelie?
Jesem święcie przekonany, że Rhaegarowi, mój kuzyn Viserysowi.


Uhm nie wiem czy obiecana ale Cersei miala poslubic Rhaegara, troche sie w nim podkochiwala nawet ale jego ojciec sie na to nie zgodzil. Viserys byl wtedy jeszcze dzieciakiem.


Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Oct 5 2011 01:12pm
Quote (Vkar @ Oct 4 2011 04:31pm)
Uhm nie wiem czy obiecana ale Cersei miala poslubic Rhaegara, troche sie w nim podkochiwala nawet ale jego ojciec sie na to nie zgodzil. Viserys byl wtedy jeszcze dzieciakiem.


Viserys był dużo młodszy. Miała poślubić Rhaegara - wygrałeś zakład.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 5 2011 01:13pm
Quote (CoD_id @ 4 Oct 2011 12:48)
W Empiku kolejna promocja 3za2. Tym razem na ciut innych warunkach. Warto sprawdzic.



cale to wydanie jest chujowe. dziw az bierze, ze niby taka perelka wsrod ksiazek a tak gowniane wydanie.


na czym poelga aktualna 3za2?
Go Back To Polska Topic List
Prev18283848586205Next
Add Reply New Topic New Poll