d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev18283848586523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 24 2010 07:16am
Quote (Kucu @ 24 Mar 2010 14:13)
trzeba kupować.


ale przynajmniej nie ma zabawy z jakimiś crackami serialami i lagami na necie :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 24 2010 07:51am
Quote (Go_0su @ 24 Mar 2010 13:03)
dalej nie potrafię tego zrobić :/ jak wychylam analog to pokazują się te 4 opcje a jak szybko nacisnę analogiem np. w lewo to znika :/  a nie mam tego robić strzałkami?
no wlasnie d-padem, tymi strzalkami
powiedzmy chcesz taktyke standardowa ktora jest na dole to strzalka na gore i potem na dol
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 25 2010 11:01am
Bump.
Member
Posts: 7,866
Joined: Jun 22 2007
Gold: 0.00
Mar 25 2010 11:15am
Jak się sprawuje Fifa 10 na ps3 chłopaki bo nie wiem czy zakupić ;) ?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 26 2010 01:11am
Quote (bulmabulma @ 25 Mar 2010 18:15)
Jak się sprawuje Fifa 10 na ps3 chłopaki bo nie wiem czy zakupić  ;) ?


Ja bym polecal MW2 a nie jakas tam fife xD
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 26 2010 02:08am
Quote (bulmabulma @ 25 Mar 2010 18:15)
Jak się sprawuje Fifa 10 na ps3 chłopaki bo nie wiem czy zakupić  ;) ?


na PC zawsze grałem w PESa a jak zakupiłem PS3 to od razu przerzuciłem się na FIFE. Miałem okazję zagrać też w PESa na PS3 i stwierdziłem że FIFA dużo lepsza :) więc polecam

Quote (Redel @ 26 Mar 2010 08:11)
Ja bym polecal MW2 a nie jakas tam fife xD


Bad Company 2 > Modern Warfare 2

This post was edited by Go_0su on Mar 26 2010 02:09am
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 26 2010 06:10am
właśnie ukończyłem kampanię BC2 :D pora pograć na necie
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 26 2010 06:45am
Quote (Go_0su @ 26 Mar 2010 09:08)



Bad Company 2 > Modern Warfare 2



Chyba jak wylaczysz playstation :huh:
Member
Posts: 3,379
Joined: Mar 13 2010
Gold: 2.50
Mar 26 2010 07:18am
a ja ukradlem komputer z rzeki!
Member
Posts: 5,528
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1.00
Mar 26 2010 07:35am
może założymy jakiś klan w MAG'u ? jbc pisać co do nazwy
Go Back To Polska Topic List
Prev18283848586523Next
Add Reply New Topic New Poll