Quote (kacperq @ 19 Mar 2017 23:11)
tak w sumie to nigdy nie rozumiem, moze błąd że nigdy nie miałem, ale na cholere komus podswietlana klawiatura? po tylu latach diabła 2 w klawisze nie trafiacie patrzac na ekran czy co? no a szczególnie w laptopie gdzie wydaje mi sie ze sam ekran dosc skutecznie oswietla klawiature
sam mam myszke podswietlana rbg, wyłączylem to dosc szybko, bo jak korzystam to i tak nie widac, a jak nie to tylko wkurwia, szczególnie jak komputer na noc zostaje włączony
także plis, wytłumaczcie
jak tak patrze wstecz to chyba nigdy w zyciu nie mialem podswietlanej klawiatury

w stacjonarce mi jest zupelnie niepotrzebna bo mam swiatlo pod sufitem

chodzi o to, ze jak jestes w ciemnym pomieszczeniu (np na sali wykladowej albo konferencji) to ekran ustawiasz na minimalna jasnosc (jesli nie robi tego sam jak u mnie) i wtedy kompletnie nie widac klawiszy. nawet delikatne podswietlenie ratuje wtedy zycie. rzadko pisze na klawie wiec nie wyrobilem sobie jeszcze umiejetnosci bezblednego pisania bez patrzenia, a jak potrzebuje szybko notowac to nie mam czasu na poprawianie bledow.