Quote (Losos @ 27 Nov 2010 13:58)
thx
jeszcze zostala sprawa ze skillami

w co sie pakuje (jak mozecie podajcie polskie nazwy)

Wymiatanie albo strzal seryjny, Przebijanie kilka punktów penetracja 10-20, mozna w walkirie dac max.
W uniki na pvm po 1 imo wystarczy.