d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18288298308318321249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Nov 27 2010 06:53am
Quote (crunk_mp @ Nov 27 2010 02:49pm)
Zaloz wf i weź merca z faithem, ja taka mialemm kiedys na pvm.


i dobrze smigala? :)
a niue lepiej jednak faith i merc z koncetracja?
i jeszcze eni czy forti na pvm? ;)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 27 2010 06:54am
Quote (Losos @ 27 Nov 2010 13:53)
i dobrze smigala? :)
a niue lepiej jednak faith i merc z koncetracja?
i jeszcze eni czy forti na pvm? ;)


Eni nie potrzebne takiej bowce, lepiej forti.
A merc z faithem fajnie sie sprawowal. ^_^
Member
Posts: 10,181
Joined: Jul 18 2005
Gold: 1,280.00
Nov 27 2010 06:56am
ktos moze wie co sie stalo?? blad wyskakujacy po odpaleniu d2.

stalo sie to po reinstalacji systemu, wczesniej nie bylo problemu.
ta sama wersja xp/d2 co przed reinstalacja. help ;/
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Nov 27 2010 06:58am
Quote (crunk_mp @ Nov 27 2010 02:54pm)
Eni nie potrzebne takiej bowce, lepiej forti.
A merc z faithem fajnie sie sprawowal. ^_^


thx :hail:

jeszcze zostala sprawa ze skillami :)
w co sie pakuje (jak mozecie podajcie polskie nazwy) ;)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 27 2010 07:06am
Quote (Losos @ 27 Nov 2010 13:58)
thx :hail:

jeszcze zostala sprawa ze skillami :)
w co sie pakuje (jak mozecie podajcie polskie nazwy) ;)


Wymiatanie albo strzal seryjny, Przebijanie kilka punktów penetracja 10-20, mozna w walkirie dac max.
W uniki na pvm po 1 imo wystarczy.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 27 2010 07:07am
Quote (crunk_mp @ Nov 27 2010 01:06pm)
Wymiatanie albo strzal seryjny, Przebijanie kilka punktów penetracja 10-20, mozna w walkirie dac max.
W uniki na pvm po 1 imo wystarczy.


jesli bedzie nosil razortail to nn
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Nov 27 2010 07:16am
Quote (crunk_mp @ Nov 27 2010 03:06pm)
Wymiatanie albo strzal seryjny, Przebijanie kilka punktów penetracja 10-20, mozna w walkirie dac max.
W uniki na pvm po 1 imo wystarczy.


ale co bedzie lepsze seryjne czy wimiatanie? :P
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 27 2010 09:27am
gz dmg - gratulacyjny dmg

Czyli taki dmg którego można komuś pogratulować :P i wszystko jasne!

Śnieg ;x
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 27 2010 09:28am
Quote (Losos @ Nov 27 2010 01:16pm)
ale co bedzie lepsze seryjne czy wimiatanie? :P


imo seryjne
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 27 2010 09:41am
Quote (Losos @ 27 Nov 2010 14:16)
ale co bedzie lepsze seryjne czy wimiatanie? :P


Ja uzywalem wymiatania, a seryjnych czasami.
Go Back To Polska Topic List
Prev18288298308318321249Next
Add Reply New Topic New Poll